Instant Gaming EU
 
 

Bethesda ujawnia nową grę Indiana Jones

Bethesda ujawnia nową grę Indiana Jones

Odkąd pojawiły się plotki o nowej grze z Indiana Jonesem w roli głównej, szum wokół niej rośnie coraz bardziej. Teraz Bethesda Softworks w końcu ujawniła grę za pomocą wideo, które zostało pokazane wczoraj podczas wydarzenia Developer Direct. Nowa przygoda z udziałem legendarnego bohatera zmierzy się z nazistami w wyścigu o odnalezienie sekretu starożytnej mocy związanej z Wielkim Kręgiem. Rozgrywająca się pomiędzy wydarzeniami z Raiders of the Lost Ark i The Last Crusade, Indiana Jones and the Great Circle to ekscytująca przygoda opracowana przez twórców Wolfenstein: The New Order, w której głosu Indianie użyczył Todd Howard, zastępując Harrisona Forda.

Rozgrywka i nie tylko!

Ujawniony wczoraj materiał filmowy zagłębia się w proces tworzenia Indiana Jones and the Great Circle i pokazuje deweloperów z MachineGames rozmawiających o motion capture, immersji, rozgrywce i nie tylko. Nowa gra Indiana Jonesa będzie przygodą dla jednego gracza, w którą zagramy w widoku pierwszoosobowym i zabierze Indy'ego w epicką podróż dookoła świata. Będzie zawierać wszystkie elementy, których można oczekiwać od gry, w tym akcję, zagadki i ekscytującą fabułę.

 

 

Wydawca Bethesda Softworks opublikował również niedawno kolejny film, który prezentuje mnóstwo ujęć z gry i rozgrywki w Indiana Jones and the Great Circle. Można go obejrzeć poniżej.

 

 

Indiana Jones and the Great Circle ukaże się jeszcze w tym roku, choć oficjalna data premiery nie została jeszcze potwierdzona. Gra będzie dostępna na PC i konsolach Xbox Series X/S. Jak zwykle, będziesz mógł kupić swoją kopię Indiana Jones and the Great Circle z najlepszymi rabatami z pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare