Instant Gaming EU
 
 

Battlefield 6 zostanie ujawniony wiosną

Battlefield 6 zostanie ujawniony wiosną

Minęło sporo czasu odkąd po raz pierwszy usłyszeliśmy o Battlefield 6. Electronic Arts potwierdziło jej istnienie w 2020 roku, ale nie mieliśmy żadnych informacji na temat gry poza tym, że początkowe okienko premiery zostało ustalone na lata 2021 - 2022, aby wykorzystać technologię konsol nowej generacji. Blake Jorgensen, dyrektor finansowy firmy, ogłosił w kwietniu zeszłego roku, że lepiej dla Battlefield 6 będzie, jeśli gra nie ukaże się w tym samym czasie, co konsole.

Poza tym, wszystko co wiemy o Battlefield 6 to to, że Dice, który jest odpowiedzialny za rozwój, jest teraz całkowicie skupiony na nowym dziele, ponieważ Battlefield V i Star Wars Battlefront II nie będą już otrzymywać aktualizacji.

EA, nie publikując jeszcze żadnego filmu ani zdjęć, przerywa swoje długie milczenie. Andrew Wilson, dyrektor generalny Electronic Arts ogłosił, żeBattlefield 6 zostanie ujawnione wiosną 2021 roku, a premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

"Zespół jest skoncentrowany, a gra wyprzedza nasze wewnętrzne kamienie milowe. Ujawnimy grę wiosną i dostarczymy definiujące doświadczenie Battlefield dla naszych graczy w święta 2021 roku."

Jest to dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością czekają na nową odsłonę serii Battlefield. Z drugiej strony, przy braku oficjalnych informacji na temat Battlefield 6, nie dziwi fakt, że zaczyna pojawiać się mnóstwo plotek. Jedna z nich mówi o wydaniu remastera Battlefield 3, który miałby pojawić się w tym samym czasie co kolejna odsłona. Oczywiście jak na razie nic nie zostało potwierdzone. Battlefield 6 ma zawierać masywne bitwy multiplayer dla maksymalnie 128 graczy, ale na więcej informacji o grze będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

 

Fani serii na pewno ucieszą się z wiadomości o Battlefield 6.

37.31zł
BF 2042
BF 2042
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare