Zgarnij Total War: Shogun 2 w serwisie Steam za darmo

Zgarnij Total War: Shogun 2 w serwisie Steam za darmo

Całkowicie darmowa gra na Steamie jest raczej niezwykłym zjawiskiem. Jesteśmy przyzwyczajeni do ograniczonych czasowo promocji, które pozwalają Ci grać w niektóre gry na platformie Valve za darmo, ale trwają tylko przez weekend, a potem możesz kupić grę ze zniżką. Rzadko dostajesz darmową grę na Steam, którą możesz zatrzymać na stałe. Jesteśmy przed jedną z tych spraw. Dzięki The Creative Assembly jedna z najciekawszych gier z serii Total War jest dostępna za darmo na Steam. Możesz odebrać Total War: Shogun 2 od poniedziałku 27 kwietnia o godzinie 19:00 CEST, do piątku 1 maja o godzinie 19:00 CEST i będzie Twoja, nawet po zakończeniu promocji.

 

 

Total War: Shogun 2 przenosi Cię do jednego z najciemniejszych okresów w historii Japonii. W połowie XVI wieku różne terytoria są rządzone przez walczące klany, a dziesięciu legendarnych watażków dąży do kontrolowania narodu jako Szogun. Wcielisz się w rolę przywódcy klanu i spróbujesz zostać niekwestionowanym władcą Japonii, korzystając z dyplomacji, siły ekonomicznej i potęgi swoich żołnierzy. Gra pozwala budować królestwo w kampanii turowej, w której będziesz musiał użyć wszystkich dostępnych narzędzi, aby unicestwić wrogów i przejąć ich terytoria. Będziesz kontrolować potężne armie w epickich bitwach, ale także szpiegów i zabójców, którzy będą hamować postępy innych frakcji. Po opanowaniu zarządzania swoimi armiami możesz wskoczyć do gry wieloosobowej i walczyć o chwałę przeciwko innym graczom.

Seria Total War oferuje wiele historycznych gier, w których możesz udowodnić, że jesteś mistrzem strategii i zarządzania po podbiciu Japonii, a także pozwala odwiedzić fantastyczne ziemie pełne dziwnych stworzeń w niektórych ich tytułach. W dowolnym momencie możesz znaleźć najlepszą cenę na ich zakup za pomocą naszego komparatora.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare