Kup Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai

 • PC
 • PS5
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai to przygoda osadzona w świecie Dragon Quest. Dołącz do Dai i jego przyjaciół Poppa i Maam w epickiej przygodzie, w której będą walczyć ze złymi siłami, które chcą zdominować ich świat. Jako uczniowie legendarnego bohatera Avana, każdy z nich może używać unikalnych zdolności, aby stawić czoła przeciwnikom w trudnych bitwach.  Dai jest potężnym wojownikiem, który potrafi używać miecza i tajemniczych smoczych mocy, by niszczyć wrogów potężnymi atakami. Maa to wojownicza kapłanka, która potrafi zarówno walczyć w zwarciu, jak i używać specjalnego pistoletu, który może wystrzeliwać różne zaklęcia jako pociski. Popps jest utalentowanym czarodziejem zdolnym do wyzwalania niszczycielskiej magii żywiołów. Razem wyruszają na przygodę, w której zmierzą się z oddziałami Mrocznej Armii dowodzonymi przez potężnych generałów.  Wraz z rozwojem fabuły w Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai, gracze będą rekrutować kolejnych członków do swojej drużyny: Hyunckel jest mistrzem szermierki, który włada magicznym mieczem, którego pochwa może przekształcić się w niemal nie do zdobycia zbroję.  Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai jest kontynuacją wydarzeń z popularnego serialu anime z Dai w roli głównej i jest idealna dla fanów aspirującego Smoczego Rycerza oraz tych, którzy chcą przeżyć epicką przygodę w świecie Dragon Quest.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Infinity Strash Dragon Quest The Adventure of Dai

  Użyj klucza CD na Steam.

  Użyj kodu PS5 PS4 lub PS3 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  • Legendarny bohater - strój Dai
  • Nauczyciel Bohatera - Pamięć Więzi, która zapewnia dodatkowe PD.

  *Pamięć Więzi Nauczyciela Bohatera można zdobyć w Świątyni Wspomnień. Premia za wczesny zakup umożliwia wczesny dostęp.
  *Przedmioty z premii za wcześniejszy zakup mają zastosowanie do edycji standardowej i cyfrowej Deluxe zakupionych w okresie od 27.05.2023 do 12.10.2023.

  • Legendarny mag - strój Poppa
  • *Legendarny Kapłan i Legendarna Sztukmistrzyni - stroje Maam
  • *Legendarny szermierz i legendarny wojownik - stroje Hyunckel

  Komentarze na Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare