K4G BG 4 EN
 
 

Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai przedstawia style walki

Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai przedstawia style walki

Square Enix ujawniło więcej szczegółów i zasobów podkreślających różne style walki grywalnych postaci - Dai, Popp, Maam i Hyunckel - w nadchodzącej fabularnej grze akcji Infinity Strash: DRAGON QUEST The Adventure of Dai! Jest też Dragon Quest Monsters: The Dark Prince dla entuzjastów gier turowych. Seria Monster to kolejny spinoff Dragon Quest, który pozwala graczom oswajać i kontrolować ukochane stworzenia z gry.

W Infinity Strash: DRAGON QUEST The Adventure of Dai, wyrusz na ekscytującą wyprawę, walcząc z Mroczną Armią i jej niezliczonymi potworami jako Dai i jego przyjaciele, wykorzystując unikalny zestaw ataków, osłon i uników każdej postaci przeciwko wrogowi, a także kultowe umiejętności i zaklęcia z anime " DRAGON QUEST: The Adventure of Dai".

 

 

The Disciples of Avan - Dai, Popp, Maam i Hyunckel - każdy z nich ma kilka unikalnych ataków, umiejętności i zdolności Coups de Grâce, które gracze będą mogli wkrótce opanować. Styl walki Dai polega na eliminowaniu wrogów w zwarciu za pomocą noży i mieczy. Jego unikalna umiejętność nazywa się Draconic Aura i znacznie zwiększa wszystkie jego statystyki. Dai może używać umiejętności specjalnej Wave Slash oraz Avan Strash Coups de Grâce z Avan Style Sword.

Popp jest magiem w drużynie i wyróżnia się działaniem z bezpiecznej odległości. Medytacja, jego unikalna umiejętność, skraca czas regeneracji między poszczególnymi umiejętnościami. Jego umiejętnością specjalną jest Crackle, magia lodu, a Coups de Grâce Poppa to Kafrizz, niszczycielskie zaklęcie ognia.

Maam jest Wojowniczą Kapłanką, co oznacza, że może zarówno zadawać ciosy, jak i wspomagać drużynę magią leczniczą. Dzierży włócznię z młotem do ataków wręcz i pistolet z magicznymi pociskami do ataków specjalnych. Jej unikalną umiejętnością jest Reload, które przygotowuje jej broń do rzucenia czaru Midheal lub uwolnienia magicznego pocisku Coup de Grâce: Crackle, w którym strzela do wrogów pociskami nasyconymi mrozem.

 

 

Następnie mamy Hyunckel, mrocznego rycerza drużyny. Hyunckel jest uczniem Avana, który zgubił drogę, ale powrócił dzięki pewnej więzi. Jego styl nazywa się Dark Armour Blade i może używać umiejętności unikalnej Amdo, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją obronę poprzez noszenie zbroi. Mamy Krwawą Scryde za jego Coups de Grâce, spiralną czerwoną falę, która zadaje ogromne obrażenia każdemu złapanemu w nią wrogowi.

W miarę postępów w fabule, Maam i Hyunckel zyskają dostęp do nowych stylów bitewnych, które pomogą Daiowi w jego przygodzie, oferując jeszcze więcej umiejętności i zdolności Coup de Grâce do opanowania. Maam uczy się stylu Warrior Mastery Syle, obezwładniając wrogów swoją zwinnością i walką w zwarciu, które nie mają sobie równych pod względem siły, a Hyunckel zamienia ostrze na włócznię, ale nadal jest tak samo silny, jak był z mieczem.

Infinity Strash: DRAGON QUEST The Adventure of Dai jest dostępna w przedsprzedaży na PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™ i PC za pośrednictwem Steam® i Microsoft Store. Zamówienia przedpremierowe na wersję Nintendo Switch będą dostępne w późniejszym terminie. Gracze, którzy zamówią lub kupią grę w przedsprzedaży, otrzymają również specjalny strój Dai, "Legendary Hero" oraz Bond Memory, "The Hero's Tutor". Jeśli więc chcesz zdobyć te fantastyczne profity, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Infinity Strash: DRAGON QUEST The Adventure of Dai i uwolnij swoje smocze moce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare