Kup cdkey Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

 • PC
 • PS5

Najlepsi sprzedawcy

  Kunitsu-Gami: Path of the Goddess to fascynująca i wciągająca przygodowa gra akcji osadzona w oszałamiającym mistycznym świecie inspirowanym starożytną japońską mitologią.  W Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, gracze wcielają się w rolę Soha, którego zadaniem jest ochrona Maiden of Mt. Kafuku przed atakiem Seethe. Te złe stworzenia wlewają się do naszego świata z Bram Torii, plugawiąc i niszcząc wszystko na swojej drodze. Będziesz walczył z nimi w ekscytujących bitwach, które wystawią na próbę twoje umiejętności i strategię. Na szczęście Soh nie będzie sam i może pozyskać pomoc mieszkańców wioski, aby chronić Dziewicę. Twoim celem w każdej bitwie jest doprowadzenie Dziewicy do Bramy Torii, aby mogła ją oczyścić i zamknąć swoim tańcem Kagura.  Kunitsu-Gami: Path of the Goddess oferuje wyjątkowe połączenie mechaniki tower defense i akcji, które pozwala zagłębić się w walkę, jednocześnie mając oko na rozmieszczenie jednostek i ich działania. Nauczenie się, jak łączyć umiejętności każdej jednostki w armii, aby przeciwdziałać różnym typom wrogów, jest koniecznością, jeśli chcesz odnieść sukces. To wyjątkowe połączenie strategii i akcji sprawia, że gra jest wciągającym doświadczeniem, idealnym dla tych, którzy szukają czegoś innego.  Zapierająca dech w piersiach oprawa wizualna, bogata fabuła i wciągająca mechanika rozgrywki sprawiają, że Kunitsu-Gami: Path of the Goddess oferuje niezapomniane wrażenia z gry, które płynnie łączą tradycję z innowacją.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Path of the Goddess?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Opłaty

  (*) Odkryliśmy ten produkt dostępny od 16 sprzedawcy(ów) wspierających 4 system(y) DRM: Steam, Xbox Live, XBox Play Anywhere, Sony PSN na 3 platformie(ach) - PC, PS5, XboxOne. Gra oferuje 1 różne wydanie(a). W naszej porównywarce cen, zidentyfikowaliśmy 25 oferta(y) cyfrowa(e).

  Komentarze na Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare