Wypróbuj Kunitsu-Gami: Path of the Goddess za darmo już teraz

Wypróbuj Kunitsu-Gami: Path of the Goddess za darmo już teraz

Capcom pozwala zagłębić się w świat starożytnej japońskiej mitologii w Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, wyjątkowej grze strategicznej, która łączy w sobie ekscytującą akcję i mechanikę tower defense. Udaj się na górę Kafuku, mityczną krainę atakowaną przez hordę złych stworzeń, które chcą zniszczyć Dziewicę chroniącą ten region. Te potwory, znane jako Seethe, przybywają do naszego świata przez bramy Torii jako rój, któremu przeciwstawia się tylko armia wieśniaków i Soh, wojownik i obrońca Dziewicy. W grze musisz opracować strategię i zorganizować obronę oraz przygotować się w ciągu dnia, aby wytrzymać brutalny atak w nocy, prowadząc dziewicę do bram, aby mogła je zamknąć przed świtem. Kunitsu-Gami: Path of the Goddess pozwala wcielić się w bohatera i kontrolować go w ekscytujących bitwach pełnych akcji, a także pozwala kontrolować armię obrońców, aby spróbować zablokować atak Seethe, oferując ekscytujące połączenie rozgrywki.

Zagraj w darmowe demo

Kunitsu-Kami: Path of the Goddess charakteryzuje się unikalnym stylem graficznym, który przypomina starożytne japońskie opowieści i zapewnia wciągające wrażenia, które sprawią, że przez cały czas będziesz mieć się na baczności. Premiera gry zaplanowana jest na 19 lipca, ale już teraz można wypróbować ją za darmo. Obecnie dostępne jest demo na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Można je pobrać i zagrać, aby uzyskać dostęp do niektórych etapów w głównej grze. Możesz grać w nie za darmo tyle, ile chcesz, aby zapoznać się z mechaniką gry i jednostkami.

 

 

Capcom ogłosił również współpracę z Okami:

"Kampania kolaboracyjna Okami jest już dostępna! W duchu motywu współpracy wieśniaków Kunitsu-Gami, gracze demo z całego świata muszą współpracować, aby ukończyć dwie misje. Jeśli się powiedzie, wszyscy gracze otrzymają kostiumy wzorowane na Amaterasu i Waka z Okami, a także odblokują kolaboracyjną ścieżkę dźwiękową do pełnej wersji gry!".

Nie zapominaj, że jeśli jesteś zainteresowany tą grą, najlepsze, co możesz zrobić, aby zamówić w przedsprzedaży klucz Kunitsu-Gami: Path of the Goddess na Steam jest skorzystanie z naszej porównywarki. Daje ona dostęp do najlepszych cen zakupu tej gry i wielu innych w dowolnym momencie, umożliwiając porównanie ofert z szerokiego wyboru sprzedawców detalicznych.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare