You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Wartales

  • Kup swój klucz cyfrowy do gry Wartales.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Wartales

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Wartales to gra fabularna z otwartym światem, osadzona w pięknym średniowiecznym uniwersum. Przez ostatnie sto lat ludność Imperium Edoran była dziesiątkowana przez straszliwą zarazę. Struktura rządowa była w rozsypce, a zamieszanie i chaos rozszerzyły się na cały świat,.który jest teraz zdominowany przez bandy najemników i pozbawionych skrupułów bandytów. W tym niebezpiecznym scenariuszu jesteś przywódcą grupy najemników, a twoją misją jest poprowadzenie ich do chwały przy jednoczesnym utrzymaniu ich pełnych toreb. Ty i twoi ludzie nie jesteście nikim wyjątkowym, tylko twardymi ludźmi, którzy próbują zdobyć środki do życia wszelkimi sposobami we wrogim świecie.W Wartales możesz eksplorować świat wedle własnego uznania i podejmować się różnych misji. Możesz przyjmować kontrakty od różnych frakcji, zbierać nagrody od złodziei i robić wszystko, aby osiągnąć zysk. Za zebrane pieniądze będziesz mógł zwerbować więcej ludzi do swojego zespołu, kupić lepszy sprzęt i rozbudować swój obóz najemników o udogodnienia, które sprawią, że twoi ludzie będą zadowoleni. W walce będziesz musiał zmierzyć się z wrogami w taktycznych bitwach turowych, w których twoja strategia zadecyduje o tym, czy przeżyjesz, czy zginiesz.Dzięki rozległemu światu do odkrycia i wielu wymagającym starciom, Wartales jest wymagającą przygodą w surowym świecie. Czy jesteś wystarczająco odważny, by poprowadzić swoich ludzi do chwalebnego losu?

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Wartales

Komentarze na Wartales

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Gamer2021
26 gru 2021, 00:02 na dlcompare.fr
J'ai tester le jeu il est a la hauteur de mes attente
Przetestowałem grę i spełnia ona moje oczekiwania.
gennyshark
22 gru 2021, 09:51 na dlcompare.com
I'm excited to play this open world RPG with survival elements by Evoland's creators. I want to see how this french team have reinvented combats, party and story.
Jestem podekscytowany możliwością zagrania w tę grę RPG z otwartym światem i elementami survivalu, stworzoną przez twórców Evoland. Chcę zobaczyć jak ten francuski zespół na nowo wymyślił walkę, zabawę i historię.

Ocena użytkowników

Średnia : 4.0/5 (3 głosy)
Rew Prog Side Ad GoW
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Wartales.

  • Wartales zostanie wysłany jako podarunek Steam bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Dowiedz się więcej
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare