Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Evil Dead: The Game

 • PC
 • PS5
 • PS4
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Evil Dead: The Game jest grą opartą na kultowej franczyzy horrorów stworzonej przez Sama Raimiego. W grze występują jedne z najpopularniejszych postaci z serii, w tym Bruce Campbell jako Ash Williams. Opiera się na historii dwóch oryginalnych filmów Evil Dead i rozgrywa się w słynnym domku z bali, który się w nich pojawia. Legion demonów wkracza do naszego świata przez portal, a gracze będą odpowiedzialni za ich powstrzymanie. Możesz zagrać jako Scott, Kelly Maxwell, Lord Arthur i Ash Williams, a gra oferuje możliwość współpracy z wieloma graczami dla dodatkowej zabawy. Bohaterowie będą musieli trzymać demony na dystans, gromadząc wystarczającą ilość zasobów, aby zamknąć portal i położyć kres koszmarowi. Oczywiście będą mieli do dyspozycji całkiem sporo broni, w tym kultową piłę łańcuchową i Boomstick używane przez Asha Williamsa w Army of Darkness. Każda z postaci będzie miała własne drzewka umiejętności, aby odblokować dodatkowe zdolności oraz zwiększyć swoje możliwości. Możliwe jest także wcielenie się w postać Kandariańskiego Demona i spróbować zniszczyć bohaterów, dowodząc hordą przywołanych demonów i potworów.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Evil Dead The Game?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Pobierz Twoja gra za darmo za pośrednictwem sprzedawcy lub wydawcy.

  Komentarze na Evil Dead: The Game

  Shadamèche
  Shadamèche
  3 kwi 2022, 14:28na dlcompare.fr
  L'univers à l'air vachement intéressant et à l'air de bien reprendre le film d'origine, à voir le jour de sa sortie
  Uniwersum wygląda naprawdę interesująco i wydaje się być dobrym ujęciem oryginalnego filmu, do zobaczenia w dniu premiery
  Edward_NGT
  Edward_NGT
  2 kwi 2022, 20:36na dlcompare.fr
  Au début pas j'étais pas trop emballer mais en voyant de plus en plus de vidéo sur le jeu je me suis lancer hâte de découvrir !!
  Na początku nie byłem zbyt podekscytowany, ale w miarę jak oglądałem coraz więcej filmów o grze, nie mogłem się doczekać, aby się przekonać!
  Athemith
  Athemith
  2 kwi 2022, 00:09na dlcompare.fr
  Revivre les films à travers un jeu, j'ai hâte de tester ça! Je suis vraiment curieux de voir un gameplay de left4dead dans un univers qui me parle. Fan d'horreur, fan de jeux, ça semble être un mix parfait pour passer de bonnes soirées :)
  Przeżywanie filmów w formie gry - nie mogę się doczekać, żeby to wypróbować! Jestem bardzo ciekawy rozgrywki w stylu left4dead w uniwersum, które do mnie przemawia. Fan horrorów, fan gier, to chyba idealna mieszanka na dobry wieczór :)
  YeahLatch
  YeahLatch
  30 mar 2022, 13:18na dlcompare.fr
  dommage que ce soit un jeu à la troisième personne. les graphiques ont l'air également de mauvaise qualité difficile de trouver un bon je de zombie
  Szkoda, że to gra trzecioosobowa. Grafika też wygląda kiepsko, ciężko znaleźć dobrą grę o zombie.
  Sir_Magnetron
  Sir_Magnetron
  29 mar 2022, 13:42na dlcompare.com
  I like the graphic style of the game, but i am a little tired of zombie games! But they are fun tho, so let's hope and see if the gameplay is good
  Podoba mi się styl graficzny gry, ale jestem już trochę zmęczony grami o zombie! Są one jednak zabawne, więc miejmy nadzieję, że rozgrywka okaże się dobra.
  DarkEndXIII
  DarkEndXIII
  28 mar 2022, 13:35na dlcompare.fr
  Un p'tit Left 4 Dead à la 3ème personne, qui m'a l'air bien beau et assez bourrin, hâte de pouvoir tester ça !
  Trochę Left 4 Dead w 3. osobie, które wydaje mi się całkiem piękne i dość surowe, nie mogę się doczekać, żeby je przetestować!
  gennyshark
  gennyshark
  28 mar 2022, 09:54na dlcompare.com
  We must wait Evil Dead The Game, the horror splatter inspired by the famous films of Sam Raimi until 13 May. The game will feature both co-operative gameplay and PvP, and perhaps solo campaign where we will play Ash Williams and many other characters from the film and the television series Ash Vs. Evil Dead.
  Na Evil Dead The Game, horror inspirowany słynnymi filmami Sama Raimiego, musimy poczekać do 13 maja. W grze znajdzie się zarówno rozgrywka kooperacyjna i PvP, jak i być może kampania solowa, w której wcielimy się w Asha Williamsa i wiele innych postaci z filmu i serialu telewizyjnego Ash Vs. Evil Dead.
  totof_christof
  totof_christof
  27 mar 2022, 10:02na dlcompare.fr
  dommage que ce soit un jeu à la troisième personne. les graphiques ont l'air également de mauvaise qualité difficile de trouver un bon je de zombie
  Szkoda, że to gra trzecioosobowa. Grafika też wygląda kiepsko, ciężko znaleźć dobrą grę o zombie.
  totof_christof
  totof_christof
  27 mar 2022, 09:59na dlcompare.fr
  je suis un fan des jeux de zombies, mais là pourquoi avoir fait un jeux à la troisième ? , dommage je trouve que çà manque d'implication dans le jeu. faut attendre pour voir
  Jestem fanem gier o zombie, ale dlaczego zrobiliście grę dla osób trzecich? Jestem fanem gier o zombie, ale dlaczego zrobiliście grę dla osób trzecich? Szkoda, moim zdaniem brakuje zaangażowania w grę, musimy poczekać i zobaczyć.
  Sarge T.
  Sarge T.
  26 mar 2022, 23:34na dlcompare.com
  I really like Ash / Bruce Campbell and the Evil Dead franchise - but unfortunately it doesn't look like anything special, pretty much like any other games in the same category... really hope it'll have something that makes it stand out from the crowd :/
  Bardzo lubię Asha / Bruce'a Campbella i franczyzę Evil Dead - ale niestety nie wygląda to na nic specjalnego, całkiem jak inne gry z tej samej kategorii... mam nadzieję, że będzie miało coś, co wyróżni je z tłumu :/.
  Wyświetl więcej komentarzy
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Evil Dead The Game
  • Kategorie : Survival , Horror
  • Edytor : Saber Interactive
  • Deweloper : Saber Interactive
  • Tryby : Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 26 kwietnia 2023
  • Wymagania systemowe
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18ESRB M
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare