Kup Red Dead Redemption

  utwórz powiadomienie cenowe

  Najlepsi sprzedawcy

   Czy kiedykolwiek chciałeś doświadczyć Dzikiego Zachodu? Z rąkRockstar Games, twórców Grand Theft Auto, cofnij się w czasie do XIX wieku, aby przeżyć prawdziwą zachodnią przygodę w Red Dead Redemption. Gra przeniesie Cię na American Frontier w 1911 roku. Jesteś byłym banitą o nazwisku John Marston, którego życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy agenci federalni grożą jego rodzinie, aby zmusić go do schwytania trzech jego byłych członków gangu i postawienia ich przed wymiarem sprawiedliwości. Red Dead Redemption to otwarta gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, epicka przygoda pełna dramatycznych bitew z bronią, ekscytujących napadów i polowań na nagrody w najbardziej autentycznym zachodnim stylu, w których Twoje działania wpłyną na otaczający świat i sposób, w jaki ludzie żyjący w tym świecie na Ciebie reagują.  A kiedy skończysz przygodę, możesz dołączyć do innych osób w 9 różnych trybach współpracy lub rywalizacji wieloosobowej dla maksymalnie 16 graczy. Weź rewolwer cattleman i przygotuj się, aby być najszybszym i najbardziej śmiercionośnym w tym miejscu, jeśli chcesz przetrwać w trudnym dzikim zachodzie Red Dead Redemption.

   Czytaj więcej


   Przepraszamy, nie mamy jeszcze żadnych cen dla Red Dead Redemption.
   Wróć proszę później lub spróbuj wybrać inny kraj lub walutę.

   Możesz także sprawdzić poniżej powiązane produkty z Red Dead Redemption, lub wrócić do kategorii gry Red Dead Redemption : Akcja.

   Komentarze na Red Dead Redemption

   Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

   Odpowiedzanswering the message of

   500 Pozostało znaków

   Lucas
   Lucas
   6 paź 2019, 02:48na dlcompare.com
   Thats a awesome website, i really want red dead for Pc soon
   To jest niesamowita strona, naprawdę chcę red dead na Pc wkrótce.
   Neil
   Neil
   6 maj 2017, 22:58na dlcompare.com
   Great game, although sometimes slow paced and too much talking.
   Świetna gra, choć czasem ma wolne tempo i za dużo gadania.
   Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
   DLCompare Extension
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare