Red Dead Redemption podobno pojawi się na PC

Red Dead Redemption podobno pojawi się na PC

Ogromny sukces Red Dead Redemption 2 niemalże sprawił, że jego poprzednik popadł w zapomnienie. Oryginalne Red Dead Redemption zostało wydane przez Rockstar Games w 2010 roku i było intensywnym doświadczeniem o tematyce westernowej, które śledziło przygody Johna Marstona, byłego banity, który został nakłoniony przez rząd do schwytania trzech niebezpiecznych członków jego starego gangu.Ekscytująca historia, rozległy otwarty świat do eksploracji i trzecioosobowa akcja wystarczyły, aby zadowolić sporą bazę graczy, ale najważniejsze jest to, że położyły podwaliny pod Red Dead Redemption 2, który stał się największym hitem Rockstar poza serią Grand Theft Auto.

Red Dead Redemption na PC?

Niestety, Red Dead Redemption zostało wydane tylko na konsole, PlayStation 3 i Xbox One na początku, a później na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Wersja gry na PC nigdy się nie ukazała, ale może się to zmienić w przyszłości, jeśli uznamy za prawdziwe pewne plotki. Kod ze strony launchera Rockstar został wydobyty przez Tez2, dataminera z długą historią dokładnych informacji ujawnionych na temat GTA, i opublikował nowy kod, który nie pozostawia wiele miejsca na interpretację w jednej z jego linii.

 

"Podróżuj przez rozległe przestrzenie amerykańskiego Zachodu i Meksyku w Red Dead Redemption i jego towarzyszu horroru zombie, Undead Nightmare, teraz grywalnym na PC".

 

 

Rockstar nie potwierdził tej informacji, więc warto traktować ją z przymrużeniem oka, ale byłoby wspaniale móc zagrać w oryginalne Red Dead Redemption na PC 14 lat po premierze na konsolach. Możemy jednak mieć tylko nadzieję na wersję, która jest nieco lepsza niż poprzedni port na PS4 i Switch, który nie oferował zbyt wiele pod względem ulepszeń grafiki. W każdym razie, jeśli doniesienia są prawdziwe, najlepsze oferty na klucze Red Dead Redemption PC znajdziesz w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare