Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Call of Duty: Black Ops 3 Season Pass

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Gdy gra w zwykłą grę nie wystarczy, potrzebujesz treści, które pozwolą Ci kontynuować grę po jej ukończeniu. W Call of Duty Black Ops 3, możesz cieszyć się grą dzięki nowemu wyglądowi i zawartości dzięki przepustce sezonowej. I to nie byle jaka Przepustka Sezonowa, ale taka, która zapewnia cztery głębokie paczki treści w jednej cenie. Po pierwsze, każdy z tych pakietów (Przebudzenie, Zaćmienie, Zejście, Zbawienie) zawiera nowe mapy do gry wieloosobowej. Obejmuje to nowe wersje klasycznych map, w tym niektóre z Call of Duty World at War. Ale prawdziwa radość z przepustki sezonowej Call of Duty Black Ops 3 polega na tym, że masz szansę zmierzyć się z zombie w zupełnie nowy i zabawny sposób dzięki czteroczęściowej historii, która rozpoczyna się w miejscu, w którym Origins skończył się w ostatniej grze. Zgadza się, zombie wróciły, są głodne i trzeba im mocno dołożyć. Dodatkowo, wszystkie postacie z oryginalnej historii Origins są tutaj, abyś mógł nimi zagrać, dzięki czemu poczujesz się jak w domu z tymi postaciami. Jak widać, przepustka sezonowa Call of Duty Black Ops 3 to nie tylko nowa farba na starym modelu, wręcz przeciwnie, to dogłębne doświadczenie, które da Ci szansę zabicia zombie, połączenia się ze starymi przyjaciółmi i walki z innymi przyjaciółmi na nowych mapach dla wielu graczy. Więc na co czekasz? Kup przepustkę sezonową Call of Duty Black Ops 3 już dziś.

  Czytaj więcej
  Ta gra to DLC i wymaga pełnej wersji gry. : Call of Duty Black Ops 3

  Jaka jest najlepsza cena na Call of Duty Black Ops 3 Season Pass?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 7 sprzedawców, najniższa cena to 102.66zł w Kinguin, a nasi użytkownicy pozostawili 3 komentarzy

  Komentarze na Call of Duty: Black Ops 3 Season Pass

  nino
  nino
  16 kwi 2017, 13:35na dlcompare.fr
  comment faire pour l avoir
  jak ją zdobyć
  Max
  Max
  30 sie 2016, 19:49na dlcompare.fr
  Oui STETIK
  Tak STETIK
  STETIK
  STETIK
  10 sty 2016, 15:48na dlcompare.fr
  Est ce que le saison pass inclut les map zombies (the giant etc)? Does this season pass include zombies maps (the giant, etc..)?
  Czy przepustka sezonowa zawiera mapy zombie (gigant itp.)? Czy ta przepustka sezonowa zawiera mapy zombie (gigant, itp.)?

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare