Zdobądź dwa DLC do Overcooked 2 całkowicie za darmo przez ograniczony czas

Zdobądź dwa DLC do Overcooked 2 całkowicie za darmo przez ograniczony czas

Królestwo Cebuli potrzebuje, abyś uratował je ponownie po tym, jak Król Cebuli przypadkowo wypuścił armię nieumarłego chleba na ziemię. Zombie Chleby zagrażają królestwu i tylko najbardziej doświadczeni szefowie kuchni będą mogli je przed nimi uratować. Aby to zrobić, musisz przygotować posiłki w najbardziej szalonych scenariuszach, jakie możesz wymyślić. Od balonu na ogrzane powietrze lecącego w powietrzu do szkoły magów z teleporterami będziesz musiał gotować wszelkiego rodzaju potrawy, aby zaspokoić nadchodzące zamówienia w różnych kuchniach, które mają jedną wspólną cechę: to prawdziwy chaos!

 

 

Overcooked 2 jest tak dobry, jak jego poprzednik, a nawet lepszy, jeśli chodzi o to, aby gracze byli zajęci próbowaniem realizacji zamówień w chaosie najbardziej szalonych kuchni, jakie możesz sobie wyobrazić. Gra zawiera wiele nowych miejsc, w których gotowanie będzie niezapomnianym przeżyciem oraz nowe systemy rozgrywki, które sprawią, że będzie to jeszcze bardziej zabawne. Czy potrafisz sobie wyobrazić składniki przelatujące przez kuchnię podczas gotowania? Jest to teraz możliwe, ponieważ w Overcooked 2 możesz podrzucać składniki swoim kolegom z drużyny, aby im pomóc i przyspieszyć proces gotowania, jeśli Twój cel jest oczywiście wystarczający. Gra zawiera interaktywną mapę świata, która pozwoli Ci odkrywać Królestwo Cebuli i odkrywać nowe miejsca, w których gotując będziesz walczył z zagrożeniem Zombie Chlebami.

Jeśli masz już Overcooked 2 z przyjemnością dowiesz się, że są dwa DLC, które możesz otrzymać za darmo na Steam. Surf'n' Turf dodaje 12 poziomów fabularnych do gry z kilkoma nowymi przepisami oraz nowymi szefami kuchni i kuchniami. Too Many Cooks Pack zawiera najbardziej szalonych szefów kuchni, jakich możesz sobie wyobrazić. Zdobądź to dlc, a będziesz mógł grać jako małpa, jednorożec, kot, mors lub nawet purpurowy kosmita.

 

 

Jeśli jeszcze nie masz Overcooked 2, Ty i Twoi znajomi tracicie dużo zabawy. Jeśli chcesz zagrać w grę z maksymalnie trzema osobami, wszystko co musisz zrobić, to znaleźć najlepszą cenę na zakup gry w naszym komparatorze w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare