Overcooked! 2 otrzymuje darmową sezonową aktualizację

Overcooked! 2 otrzymuje darmową sezonową aktualizację
28 wrz 2020, 13:32

 Overcooked! 2 ma mnóstwo treści w grze bazowej, która została również rozszerzona o kilka dodatkowych DLC, które dodają jeszcze więcej kucharzy, szalonych kuchni i więcej do gry. Wydaje się jednak, że to nie wystarczy dla dewelopera Team 17 i teraz wypuszczają oni nową sezonową aktualizację, która będzie darmowa dla wszystkich graczy. Nowe DLC zostało ogłoszone na oficjalnym koncie Twittera gry i choć ogłoszenie nie zdradza jego nazwy, to daje nam znać, że zawartość nowego DLC Overcooked! 2 będzie się kręcić wokół Jesieni.

 

Kruche złociste liście, rubinowe zachody słońca i słodki zapach dymu drzewnego wydobywający się z Twojej PALĄCEJ SIĘ KUCHNI!!!

To dosyć dokładny opis tego, co się będzie działo w tej aktualizacji Overcooked! 2. Jeszcze nie wiadomo, jakie scenariusze i nowe kuchnie doda DLC do gry, ale jesteśmy pewni, że będą one miały odpowiedni poziom odrobiny szaleństwa z pożarami, ruchomymi platformami i specjalnymi warunkami, tylko po to, aby Twoje życie jako szefa kuchni było prawdziwym koszmarem, jeśli nie będziesz współpracował z innymi szefami kuchni w swoim zespole, radząc sobie ze wszystkimi problemami, które pojawią się podczas gotowania. Odkąd nowe DLC Overcooked! 2 wydaje się być sezonową aktualizacją skoncentrowaną na jesieni, zgadujemy, że znajdziesz nową drogę do odkrycia wraz z ciężarówką z jedzeniem i prawdopodobnie kilka nowych szefów kuchni.

Nic nie zostało potwierdzone do tej pory, a my będziemy musieli poczekać, aż nowe DLC Overcooked! 2 zostanie wydane, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę doda do gry. Będzie dostępne 1 października na wszystkich platformach i można znaleźć najlepszą cenę na zakup Overcooked! 2 w naszej porównywarce w dowolnej chwili, jeśli nie próbowałeś jeszcze swoich sił w szalonym i niesamowicie zabawnym doświadczeniu z gotowaniem, które oferuje gra.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare