Instant Gaming EU
 
 

Nowe DLC do Overcooked! 2 jest już dostępne

Nowe DLC do Overcooked! 2 jest już dostępne

Overcooked! 2 jest tak zabawny jak gra wieloosobowa, gdy chcesz dobrze się bawić z przyjaciółmi. Czy gotowanie jest Twoim konikiem, czy nie, gra okazuje się być wyzwaniem i jest niesamowicie satysfakcjonująca pod względem rozgrywki, przy jednoczesnym zachowaniu humorystycznego odcienia, który dodaje intensywności do mieszanki. Chociaż może się wydawać, że szefowie kuchni, których kontrolujesz, biegną jak kurczaki bez głowy i są skazani na wypadki ze względu na charakter kuchni, w których pracujesz, jeśli jesteś wykwalifikowanym graczem, będziesz w stanie uniknąć większości nieprzewidywalnych zagrożeń, które Overcooked! 2 postawi Ci na drodze i zdążysz zrealizować na czas zamówienia klientów.

Overcooked! 2 ma już kilka pakietów DLC, które zwiększają Twoje doświadczenie poprzez dodanie nowych szefów kuchni, nowych niemożliwych miejsc, w których będziesz musiał gotować i wiele więcej. Gra właśnie otrzymała nowy sezonowy DLC, który miał premierę wczoraj. Sun’s Out Buns Out zawiera nowe treści dla graczy, w tym kilka nowych psich szefów kuchni, przepisy o tematyce letniej, pięć nowych kuchni i kilka innych niespodzianek.

 

DLC Sun’s Out Buns Out przywraca również dozownik sosu, który pojawił się po raz pierwszy w DLC Carnival of Chaos. Musisz być również gotowy do radzenia sobie z pożarami, które pojawią się w Twojej kuchni, ponieważ jest wiele do świętowania tego lata, a korzystanie z fajerwerków może prowadzić do naprawdę gorących sytuacji w Twoim miejscu pracy. Oczywiście, koordynowanie swoich wysiłków z innymi graczami jest zawsze konieczne, jeśli chcesz ukończyć wyzwania w Overcooked! 2, ale pamiętaj, że sabotowanie kuchni też może być całkiem zabawne.

Overcooked! 2 staje się bardziej szalony niż kiedykolwiek z DLC Sun's Out Buns Out. Jest on już dostępny na PC i wkrótce pojawi się na konsolach.

  • Oficjalna strona : Overcooked! 2
  • Kategorie : Gry akcji , Zwykły
  • Edytor : Team17
  • Deweloper : Ghost Town Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 7 sierpnia 2018
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare