K4G BG 4 EN
 
 

Zamówienia przedpremierowe na Star Ocean The Second Story R są już dostępne online

Zamówienia przedpremierowe na Star Ocean The Second Story R są już dostępne online

Square Enix wciąż jest na fali, ponownie wydając niektóre ze swoich klasycznych gier w postaci kompletnego remake'u lub z idylliczną opieką HD-2D, takie jak Crisis Core - Final Fantasy - Reunion lub Live a Live. Niedawno ogłosiła wysoko ocenianą drugą część serii Star Ocean, powracającą jako Star Ocean The Second Story R. Wydana po raz pierwszy w Japonii w 1998 roku na konsolę PlayStation, gra Star Ocean The Second Story R powróci jako remake 2.5D i zadebiutuje 2 listopada 2023 roku.

W zaprezentowanym dziś nowym zwiastunie Square Enix zapewniło fanom pierwsze spojrzenie na Star Ocean The Second Story R. Zwiastun prezentuje nową, oszałamiającą oprawę wizualną gry, pełną akcji rozgrywkę, sekwencje bitew i zupełnie nowe ilustracje postaci autorstwa weterana serii, Yukihiro Kajimoto, a także pięknie przearanżowaną ścieżkę dźwiękową autorstwa oryginalnego kompozytora, Motoi Sakuraby.

 

 

Star Ocean The Second Story R, został zrewitalizowany dzięki uroczej estetyce 2.5D, która łączy piękne środowiska 3D z nostalgicznymi pikselowymi postaciami 2D, oferując graczom zarówno klasyczne RPG, jak i nowoczesną rozgrywkę. Gracze mogą oczekiwać, że znajdą niektóre z oryginalnych funkcji, które sprawiły, że oryginalna wersja była tak niezapomniana, wraz z zupełnie nowymi funkcjami rozgrywki, w tym szybką walką w czasie rzeczywistym i mechaniką bitew, aby strategicznie pokonać wrogów, konfigurowalną progresją drużyny z szeregiem umiejętności, w tym gotowaniem, sztuką, obróką metalu i nie tylko. Wprowadzono również trzy nowe tryby trudności, w tym "Ziemia", który zapewnia standardowe wrażenia, "Galaktyka" dla tych, którzy szukają bardziej satysfakcjonującego wyzwania oraz "Wszechświat" dla doświadczonych graczy, którzy chcą poddać swoje umiejętności ostatecznej próbie.

Epicka historia rozpoczyna się od Claude'a, oficera Federacji, który zostaje przetransportowany na niezagospodarowaną planetę. Podczas poszukiwania drogi do domu, spotkanie z dziewczyną o imieniu Rena wciąga go w misję uratowania jej ludu, tak jak przepowiedziała starożytna przepowiednia. Gracze rozpoczną swoją przygodę z Claudem lub Reną i w zależności od ich wyboru, perspektywy i sojusznicy graczy będą się zmieniać. Gracze poznają członków drużyny poprzez unikalny "System Prywatnych Akcji", który pozwoli im rozwijać relacje i odblokować wiele różnych zakończeń.

Drugi Star Ocean wprowadził funkcję podwójnego protagonisty, zaprezentowaną również w najnowszej odsłonie serii, Star Ocean The Divine Force. W obu grach gracz może wybrać między męskim protagonistą ze świata science-fiction lub kobietą, pochodzącą z głównie średniowiecznej, słabo rozwiniętej planety.

Standardowe fizyczne edycje Star Ocean The Second Story R są już dostępne w przedsprzedaży na konsole Nintendo Switch, PS5 i PS4, a także w standardowej edycji cyfrowej na konsole PS5 i PS4 oraz komputery PC. Zamówienia przedpremierowe na standardową edycję cyfrową na Nintendo Switch będą dostępne później. Gracze, którzy zamówią w przedsprzedaży edycję fizyczną lub cyfrową, otrzymają następującą zawartość cyfrową jako bonus:

  • Miecz Federacji Pangalaktycznej
  • Leśne kostki
  • Pierścień wschodu słońca
  • Zestaw przedmiotów regeneracyjnych (Mix Jagód x20 + Mikstura Wskrzeszenia x20).

Jeśli więc chcesz zdobyć te profity, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Star Ocean The Second Story R i przygotuj się na eksplorację galaktyki u boku legendarnej rodziny Kennych.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare