Instant Gaming EU
 
 

Square Enix udostępnia zwiastun premierowy Star Ocean The Second Story R

Square Enix udostępnia zwiastun premierowy Star Ocean The Second Story R

Deweloper Square Enix udostępnił zwiastun premierowy Star Ocean The Second Story R na tydzień przed oficjalną premierą gry. To 3 minuty intensywnej akcji, pokazujące całą wizualną ewolucję gry, nową mechanikę walki i nowy angielski dubbing.

Należy jednak pamiętać, że zwiastun ten jest pełen spoilerów dotyczących fabuły, zwłaszcza w jego końcowej części. Zalecamy więc ostrożność, jeśli chcesz się w nią zaangażować. Zapowiedź można obejrzeć poniżej:

 

 

Wideo wprowadza ogólną narrację Star Ocean The Second Story R , a następnie podkreśla każdą z grywalnych postaci w walce, błyskając ich specjalnymi sztukami lub zaklęciami. Aktualizacja wizualna jest wyczuwalna nawet w takim podglądzie. Pomimo podobieństw, różni się on od silnika Square Enix HD-2D, widzianego w grach takich jak Octopath Traveler II i Live A Live. Star Ocean The Second Story R zachowuje postacie w pikselach, ale zmienia całą scenerię w 3D, tworząc uderzający kontrast wizualny.

Ale remake nie ogranicza się tylko do ulepszeń wizualnych. Ten nowy remake wprowadza do gry nowe mechaniki, zarówno w walce, jak i poza nią, a także ogólną jakość dla bardziej zaktualizowanych form RPG.

  • Brak losowych spotkań: wrogowie pojawiają się teraz na mapie, a gracze mogą zdecydować się stawić im czoła lub ich uniknąć.
  • Znaczniki prywatnych akcji i wydarzeń: ogólna mapa pokazuje znaczniki za każdym razem, gdy dostępna jest prywatna akcja lub wydarzenie, dzięki czemu gracze niczego nie przegapią.
  • Szybka podróż: każdy znaleziony save odblokowuje szybką podróż, umożliwiając płynne przechodzenie między wszystkimi dostępnymi obszarami.
  • Akcje przełamaniai ataku: Wrogowie mają teraz mechanikę tarczy w walce, a jej przełamanie stawia ich w sytuacji bez wyjścia. Istnieją również akcje szturmowe, które pozwalają na użycie sztuk członków drużyny nieaktywnych w bitwie.
  • Łowienie ryb: Najsłynniejsza minigra JRPG jest obecna w Star Ocean: The Second Story R.

To tylko kilka dodatków, które sprawiają, że już i tak świetna gra jest jeszcze bardziej niezwykła. Star Ocean The Second Story R był jedyną grą z serii, która nie była jeszcze dostępna w sklepach cyfrowych. Szósta gra, Star Ocean The Divine Force, została wydana w zeszłym roku i została uznana za jedną z najlepszych odsłon sagi łączącej science-fiction i fantasy.

Star Ocean The Second Story R pojawi się 2 listopada 2023 roku. Jeśli chcesz powrócić do tej przygody lub przeżyć ją po raz pierwszy, obejrzyj naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańszą ofertę na Star Ocean Star Ocean The Second Story R i przygotuj się na rollercoaster emocji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare