Instant Gaming EU
 
 

Star Ocean The Second Story R ujawnia opening anime

Star Ocean The Second Story R ujawnia opening anime

Square Enix ujawniło zupełnie nowy opening anime do nadchodzącego remake'u 2.5D Star Ocean The Second Story R. Czołówka w stylu anime przedstawia dwóch grywalnych bohaterów Claude'a i Rena wraz z ich sojusznikami przygotowującymi się do przygody, zanim zmierzą się z zagrożeniem z innego świata.

Piosenka "Stella" została napisana przez SUIREN, japoński duet składający się z wokalisty Sui i klawiszowca/aranżera Rena, i jest główną piosenką przewodnią Star Ocean The Second Story R. Gracze mogą spodziewać się intensywnej grafiki akcji połączonej z optymistyczną piosenką w tym nowym filmie anime.

 

 

Star OceanThe Second Story R to remake 2.5D gry RPG z 1998 roku i druga odsłona serii Star Ocean, która ostatnio ukazała się pod tytułem Star Ocean The Divine Force. Star Ocean The Second Story R łączy piękne środowiska 3D z nostalgicznymi pikselowymi postaciami 2D, oferując graczom zarówno klasyczne RPG, jak i nowoczesną rozgrywkę. Pomimo podobieństw, silnik gry nie jest słynnym HD-2D, jak w Live a Live i Octopath Traveller II.

Zmieniona ścieżka dźwiękowa, nowe ustawienia trudności, liczne ulepszenia jakości życia i nie tylko ożywiają ukochane funkcje oryginalnej gry, takie jak szybka walka w czasie rzeczywistym, głęboki system umiejętności i prywatne akcje, które pozwalają graczom rozwijać relacje z członkami drużyny i odblokowywać wiele różnych zakończeń.

Zamówienia przedpremierowe na fizyczne edycje standardowe są już dostępne i obejmują następującą zawartość cyfrową.

  • Długi miecz Federacji Pangalaktycznej
  • Leśne kostki
  • x1 Zestaw przedmiotów regeneracyjnych (x20 mixu jagód + x20 mikstur wskrzeszenia)
  • x1 Pierścień Wschodu Słońca

Wraz z premierą Star Ocean: The Second Story R, gracze mogą zagrać we wszystkie główne odsłony Star Ocean na konsoli PlayStation. Konsola zawiera zremasterowaną wersję pierwszego Star Ocean aż do szóstej części Star Ocean: Divine Force w sklepie cyfrowym. Gry łączą perspektywę science-fiction z fantasy, tworząc intrygujące, a nawet zabawne momenty, gdy te dwa światy się zderzają. Ponadto relacje między postaciami są również mocną stroną serii.

Star Ocean The Second Story R będzie dostępne na Nintendo Switch, PS5, PS4 i PC za pośrednictwem Steam 2 listopada 2023 roku. Osoby zainteresowane atrakcyjnymi rabatami mogą sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych ofert na Star Ocean: The Second Story R i odkryj mieszankę science-fiction i fantasy w tym znakomitym remake'u.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare