Instant Gaming EU
 
 

Zagraj w Endless Dungeon już dziś w zaawansowanym dostępie

Zagraj w Endless Dungeon już dziś w zaawansowanym dostępie

Endless Dungeon to wyczekiwana gra akcji od Amplitude Studios, która łączy strategię, tower defense i strzelaninę w ekscytującym roguelike. Gracze mający doświadczenie z innymi grami tego studia wiedzą już, że włożyło ono wiele wysiłku w stworzenie rozległego uniwersum fantasy w swoich grach. Tytuły takie jak Endless Legend i Dungeon of the Endless oferują różne spojrzenia na rozległy wszechświat składający się z wielu światów, a Endless Dungeon rozszerza go o nowe postacie i zupełnie nowe wrażenia z rozgrywki.

Łącząc mechanikę tower defense i twin-stick shooter, Endless Dungeon oferuje ekscytującą przygodę roguelike, w której uwięzienie na ogromnej stacji kosmicznej pełnej dziwnych stworzeń jest najmniejszym z twoich problemów. Dołącz do grupy nieprawdopodobnych bohaterów czekających na okazję do ucieczki z tego odizolowanego miejsca i odkrycia jego tajemnic.

Endless Dungeon pozwala wybrać bohatera z ekskluzywnymi umiejętnościami i eksplorować labirynt korytarzy i pomieszczeń. Za każdym razem, gdy otworzysz drzwi, otrzymasz zasoby, które możesz wykorzystać do rozmieszczenia wieżyczek, ulepszenia swoich umiejętności i zakupu nowego sprzętu. Musisz je jak najlepiej wykorzystać, jeśli chcesz odeprzeć atak fal potworów, które zaatakują cię, gdy będziesz próbował przenieść kryształ energii przez stację. Kryształ jest bardzo ważny, ponieważ poprowadzenie go do wyjścia jest jedyną nadzieją na ucieczkę z tego miejsca. Jeśli zostanie zniszczony lub wszyscy członkowie twojej drużyny zginą, będziesz musiał zacząć wszystko od nowa.

Dla niektórych już grywalne

Oficjalna premiera Endless Dungeon zaplanowana jest na jutro na PC, PlayStation, Nintendo Switch i Xbox, ale w grę można grać już teraz. Ci, którzy kupili "Last Wish Edition", mogą dołączyć do Advanced Access i zacząć grać już teraz. Mają oni dostęp do pełnej wersji gry, w tym 8 różnych postaci, 10 dzielnic do zbadania i rozgrywki kooperacyjnej dla maksymalnie trzech graczy.

 

 

Endless Dungeon obiecuje uhonorować swoją nazwę, oferując niekończące się godziny eksploracji i zagłębiania się w lochy w epickiej przygodzie, w której strategia i rozmieszczenie wieżyczek są kluczem do postępu. Pamiętaj, że możesz kupić tani kod Endless Dungeon na wybraną platformę za pomocą naszej porównywarki i zacząć grać jutro (lub dziś, w zależności od zakupionej edycji).

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare