Endless Dungeon nie będzie jeszcze gotowe przez jakiś czas

Endless Dungeon nie będzie jeszcze gotowe przez jakiś czas

Biorąc pod uwagę ogromną popularność gry Dungeon of the Endless, którą można uznać za arcydzieło gatunku tower defense, wielu graczy jest bardzo zainteresowanych jej sequelem. Choć Endless Dungeon to zupełnie inne podejście do podobnego typu scenariusza, gra zapowiada się całkiem ekscytująco, a przejście z jednego tytułu do drugiego powinno być bardzo płynne dla fanów pierwszego.

 

 

Endless Dungeon przybiera formę taktycznej strzelanki typu twin-stick, w której drużyna graczy musi eskortować kryształ energii przez labirynt korytarzy, jednocześnie chroniąc go przed atakami fal wrogów. Gra porzuca pikselowy styl graficzny swojego poprzednika, aby zaoferować bardziej nowoczesne wrażenia pełne kolorowej akcji. Gra oferuje kilka postaci do wyboru, wiele sposobów rozwijania ich umiejętności i mnóstwo broni do wykorzystania w taktycznych bitwach. Dodajmy do tego losowość roguelike i ogromną dawkę regrywalności, a otrzymana formuła daje bardzo ekscytujący dodatek do biblioteki gier.

Niespodziewane opóźnienie

Premiera Endless Dungeon była zaplanowana na przyszły miesiąc. Niestety, wygląda na to, że wszyscy chętni będą musieli poczekać nieco dłużej. Deweloper Amplitude Studios ogłosił za pośrednictwem Twittera, że nie jest gotowy na premierę 18 maja, jak początkowo planowano, i zdecydował się przesunąć datę premiery na 19 października 2023 roku. Studio wykorzysta ten dodatkowy czas na dopracowanie kilku aspektów gry, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z roguelike.

 

 

Podczas gdy opóźnienie jest zawsze irytujące, gorszym scenariuszem jest zmierzenie się z grą, która oferuje słabe wrażenia. Dlatego zaangażowanie dewelopera w tworzenie najlepszej możliwej gry jest całkiem mile widziane. Pamiętaj, że możesz znaleźć najlepsze ceny, aby kupić Endless Dungeon tanio, dzięki naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare