K4G BG 4 EN
 
 

Zagraj w Assassin's Creed Origins za darmo w ten weekend na PC

Zagraj w Assassin's Creed Origins za darmo w ten weekend na PC

Teraz, gdy Ubisoft jest zanurzony w rozwoju Assassin's Creed Valhalla, jest to bardzo dobry moment, aby spojrzeć na poprzednie części serii, jeśli jeszcze w nie nie grałeś. Chociaż każda gra Assassin's Creed zabiera Cię w inny okres w historii, aby przeżyć ekscytujące przygody, wszystkie z nich mają związek z Bractwem Asasynów i ich konfliktem z Templariuszami na przestrzeni wieków. Teraz masz bardzo dobrą okazję, aby zagrać w jedną z najnowszych gier Assassin's Creed za darmo na PC, przynajmniej przez kilka dni. Od jutra i do niedzieli 21 czerwca, w Assassin's Creed Origins będzie można grać za darmo przez Uplay. Oczywiście do pobrania i grania w grę potrzebujesz konta Uplay, ale jeśli jeszcze go nie masz, możesz łatwo zarejestrować się na oficjalnej stronie i utworzyć własne. Po tym wszystkim, co musisz zrobić, wystarczy pobrać grę i zagrać według własnego uznania za pomocą aplikacji Uplay.

 

 

Assassin's Creed Origins to zapierająca dech w piersiach przygoda, która zabierze Cię do starożytnego Egiptu. Wcielisz się w Medjaya o imieniu Bayek, który wraz ze swoją żoną Ayą angażuje się w polityczne plany w tym wieku i stają się pierwszymi Asasynami. Egipt jest podzielony między tych, którzy podążają za obecnym faraonem, Ptolemeuszem XIII, a ludem lojalnym wobec jego niedawno obalonej siostry Kleopatry. Gdy wieją wiatry wojny domowej, armie Republiki Rzymskiej są gotowe uderzyć i zaatakować kraj. Tajne siły manipulujące tymi wydarzeniami z cienia skontaktują się z Baykiem, a on ostatecznie odegra decydującą rolę w wydarzeniach, które zadecydują o losie kontynentu.

Dzięki niesamowitej grafice, nowemu systemowi walki, który wydaje się bardziej realny, Assassin's Creed Origins to jedna z najlepszych gier z tej serii, a jeśli jeszcze w nią nie grałeś, na pewno będzie warta Twojego czasu. Jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na zakup po bezpłatnym weekendzie, odwiedź naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare