Assassin's Creed Discovery Tours są bezpłatne przez ograniczony czas

Assassin's Creed Discovery Tours są bezpłatne przez ograniczony czas

Chociaż kopie Assassin's Creed II zostały rozdane za darmo w ciągu ostatnich kilku tygodni, Ubisoft wydaje się być teraz zanurzony w kampanii marketingowej Assassin's Creed Valhalla. Wideo z "rozgrywki" od pewnego czasu jest popularnym tematem wśród graczy, a francuska firma śledzi go, dostarczając informacji, które ujawniają różne cechy gry. Wygląda na to, że chcą zmienić temat i przejść doinnych spraw, być może po to, by zdecydowanie zostawić za sobą kwestię rozgrywki. Ubisoft ogłosił, że wycieczki edukacyjne do Assassin's Creed OriginsAssassin's Creed Odyssey są dostępne za darmo.

 

 

Możesz odebrać oba tytuły bez konieczności płacenia do 21 maja. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Ubisoft poświęconą darmowym wydarzeniom pod tym adresem  będziesz mógł odebrać swoje kopie Ancient Egypt i Ancient Greece Discovery Tours. Chociaż nie są to darmowe gry, pozwolą Ci swobodnie odkrywać świat gier bez ograniczeń. Obie wycieczki zawierają przewodniki, które ujawnią historyczne aspekty odwiedzanego miejsca, ale zawierają również quizy, które sprawdzą Twoją wiedzę i możliwość odblokowania kilku elementów kosmetycznych.

 

 

Dołącz do odkrywczej podróży, jakiej nigdy nie doświadczyłeś, i poznaj kulturę, tradycje, filozofię i życie codzienne dwóch najważniejszych cywilizacji w historii ludzkości. Odkryjesz starożytny Egipt i Grecję w interaktywnym doświadczeniu, które jest znacznie lepsze niż wizyta w muzeum i które pomoże Ci zrozumieć rodzaj pracy, która leży u podstaw rozwoju gier z serii Assassin's Creed.

Jeśli po przejechaniu tras poczujesz potrzebę grania w dowolną grę Assassin's Creed możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić je wszystkie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare