Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Wymagania systemowe Evil Genius 2 zostały ujawnione

Wymagania systemowe Evil Genius 2 zostały ujawnione
12 lut 2021, 15:00

Jeśli śledzisz nas na bieżąco, wiesz, że juz niedługo Evil Genius 2: World Domination pozwoli Ci osiągnąć to, czego najbardziej pragniesz. Przejęcie władzy nad światem już wkrótce będzie w zasięgu ręki w nadchodzącej grze stworzonej przez Rebellion. Być może zacząłeś już nawet opracowywać własne niecne plany stworzenia przestępczego imperium zdolnego zdominować świat w Evil Genius 2, ale przedtem musisz poczynić pewne przygotowania. W tym przypadku, jeśli chcesz zagrać w Evil Genius 2: World Domination na PC, musisz upewnić się, że Twój komputer będzie w stanie uruchomić grę, gdy zostanie wydana 30 marca 2021 roku.

 

 

By dowiedzieć się, czy musisz dokonać pewnych zmian w swoim PC, aby zagrać wEvil Genius 2: World Domination, sprawdź wymagania systemowe dla gry, które zostały niedawno opublikowane.

Minimalne:

 • System:Windows 10
 • Procesor: Intel Core i3-8100
 • RAM:8GB
 • Grafika: GeForce GT 1030 2GB, Radeon RX 550 2GB

Zalecane:

 • System: Windows 10
 • Procesor:Intel Core i7-4770K, AMD Ryzen 5 1600
 • RAM: 8 GB
 • Grafika: GeForce GTX 1660 Super 6GB, Radeon RX 5700 8GB

 

Jak widać powyżej, Evil Genius 2: World Domination nie jest zbyt wymagający i bez większego wysiłku powinniście sprostać tym wymaganiom. Ma to sens, bo nawet jeśli zaawansowana technologia będzie podstawą Twojego imperium, to najważniejszą rzeczą, która sprawi, że wszystkie narody świata będą klęczały u Twoich stóp, będzie Twój niezrównany przestępczy umysł. Nie zapomnij o żelaznym dowodzeniu swoimi sługusami i zbuduj imponującą kryjówkę, która pozwoli Ci bez przeszkód obmyślać swoje nikczemne plany. Świat jest Twoim placem zabaw w Evil Genius 2: World Domination.

 • Fyra Frost Fyra Frost

  Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare