Ujawniono popremierową zawartość Evil Genius 2

Ujawniono popremierową zawartość Evil Genius 2
17 mar 2021, 17:00

Choć wielu uważa, że ogłaszanie zawartości po premierze dla gry, która nie jest jeszcze dostępna, jest czymś nie na miejscu, to jednak stało się to powszechną praktyką wśród wielu deweloperów i wydawców. Jest wiele osób, które uważają, że cały wysiłek studia powinien być włożony w osiągnięcie jak najlepszej premiery, zamiast myśleć przyszłościowo, ale są też tacy, którzy czują ulgę, kiedy wiedzą, że ich ulubiona gra nie zostanie zapomniana po premierze. Nie da się zadowolić wszystkich, więc chłopski z Rebellion zdecydowali się już teraz opowiedzieć o zawartości po premierze, którą planują wydać dla Evil Genius 2: World Domination.

Jak to bywa z wieloma innymi grami, Evil Genius 2 po premierze otrzyma zarówno darmową, jak i płatną zawartość. Darmowe dodatki do gry będą zawierać takie rzeczy jak tryb fotograficzny z mnóstwem opcji modyfikacji kąta kamery, filtrów i nakładek, dzięki czemu będziesz mógł pokazać swoje najgorsze oblicze. Płatna zawartość pojawi się w formie kilku DLC, które dodadzą kilka rodzajów zasobów, które można wykorzystać do osiągnięcia dominacji nad światem, w tym nowych popleczników, pułapki, przedmioty i inne. W nowej kampanii Evil Genius 2: World Domination pojawi się również kolejny geniusz zła, którym będziesz mógł zagrać, nowa kryjówka na wyspie oraz nowy antagonista, który będzie próbował pokrzyżować Ci plany.

 

 

Jak zwykle, będziesz mógł kupić te DLC osobno lub w ramach pierwszej przepustki sezonowej Evil Genius 2, która będzie zawierać nową kampanię, dwa pakiety popleczników, dwa pakiety stworów i pakiet przedmiotów Bazy. Jak sama nazwa przepustki sezonowej wskazuje, jest całkiem prawdopodobne, że Rebellion doda kolejne przepustki w przyszłości. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aż będziemy mogli zagrać w Evil Genius 2: World Domination, który pojawi się pod koniec tego miesiąca, ale jesteśmy pewni, że więcej informacji na temat nadchodzącej zawartości dodatkowej do gry pojawi się niebawem.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare