Ujawniono rozgrywkę Evil Genius 2

Ujawniono rozgrywkę Evil Genius 2

Ci gracze, którzy doświadczyli jak to jest być złoczyńcą w Evil Genius nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się jakie nowości i zmiany wnosi do rozgrywki jej sequel. Deweloper Rebellion opublikował właśnie zupełnie nowy film, który pokazuje wiele z nowości w grze. Producent Ash Tregay i główny projektant Rich Edwards przedstawiają nam zarys gry Evil Genius 2: World Domination, prowadząc nas przez samouczek w grze.

Próba zrealizowania Twoich niecnych planów zdominowania świata nie będzie łatwym zadaniem i przez cały czas będziesz dość zajęty. Zaczynając od budowy swojej tajnej kryjówki na odizolowanej wyspie, Evil Genius 2: World Domination wymaga od Ciebie dużo zarządzania. Możesz dowolnie zaprojektować układ swojej kryjówki i wypełnić każde pomieszczenie sprzętem potrzebnym do realizacji swoich nikczemnych planów. Musisz również pamiętać, że jeśli chcesz odnieść sukces, musisz starać się uczynić z tego miejsca twierdzę nie do zdobycia, ponieważ agenci wroga będą próbowali przeniknąć do Twojej bazy. W miarę postępów w kampanii będziesz wysyłał swoich sługusów po całym świecie w misjach mających na celu rozbudowę Twojego przestępczego imperium i zdobycie wystarczających funduszy, aby przejąć władzę nad światem.

 

 

Gra Evil Genius 2: World Domination wykorzystuje dobre połączenie mechaniki budowania i symulacji, aby zapewnić rozrywkę, która sprawi, że znajdziesz się po złej stronie prawa jako przestępczy mastermind. Z czterema różnymi geniuszami zła do wyboru, kilkoma kampaniami do ukończenia i mnóstwem zasobów do dyspozycji, aby zrealizować swoje plany podboju świata, jest to idealna gra, jeśli chcesz odpocząć od bycia bohaterem. Gra będzie dostępna na PC poprzez Steam 30 marca 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare