You are here
We also support
 
 
 
 

Evil Genius 2: World Domination pojawi się w marcu

Evil Genius 2: World Domination pojawi się w marcu
29 sty 2021, 14:00

Wcielenie się w złey charakter może dawać pewnego rodzaju przyjemność. Większość gier wideo oferuje możliwość zostania bohaterem, który uratuje świat przed nadchodzącą zagładą, ale jest kilka takich, które zagłębiają się nieco bardziej w ciemną stronę umysłów wszystkich ludzi. Gry takie jak Dungeons, Overlord, Dungeon Keeper 2 oraz Evil Genius pozwalają spojrzeć na historię z innej perspektywy i stawiają Cię w roli złego masterminda, który ciężko pracuje, aby zdominować świat. Evil Genius 2: World Domination podąża za tym samym schematem i rzuca Ci wyzwanie, abyś stał się siłą ciemności.

Rebellion, twórcy serii Sniper Elite, przynoszą nam ten sequel, w którym znów będziesz tym złym. Jako wielki zły boss, będziesz mógł zaprojektować swoją własną, tajną bazę na wyspie i wypełnić ją wszystkim, czego potrzebujesz, aby zrealizować swoje plany podboju świata. Evil Genius 2: World Domination zawiera cztery różne kampanie, a w każdej z nich będziesz grał jako inny wielki zły boss z unikalną historią.

 

 

Oczywiście, będziesz mógł zatrudnić popleczników i agentów, którzy podzielą Twoją wizję i pomogą Ci zrealizować Twoje nikczemne plany. Będziesz mógł wysyłać ich na misje na całym świecie, aby wywołać chaos, rozwinąć swoją sieć przestępczą i ukraść łupy, które sfinansują Twoje wysiłki podboju świata. Evil Genius 2: World Domination wprowadza mnóstwo nowych zasobów, które możesz wykorzystać do budowy swojej bazy i realizacji celów. Będziesz musiał je jak najlepiej wykorzystać, aby obronić swoją kryjówkę przed natrętnymi agentami porządku, którzy będą próbowali zakłócić Twój plan.

Premiera gry Evil Genius 2: World Domination zaplanowana jest na 30 marca na PC poprzez Steam.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare