Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Poznaj geniuszy zła w grze Evil Genius 2

Poznaj geniuszy zła w grze Evil Genius 2
25 mar 2021, 12:00

O wielu cechach Evil Genius 2: World Dominationmówiliśmy już w poprzednich artykułach. Nadchodząca strategiczna i symulacyjna gra wideo od dewelopera Rebellion zaoferuje Ci możliwość realizacji Twoich nikczemnych planów i będziesz miał do dyspozycji wiele narzędzi, aby spełnić swoje marzenie i sprawić, że wszystkie narody świata będą klękać u Twoich stóp. Rzeczy takie jak stworzenie własnego legowiska na odizolowanej wyspie, rekrutacja sługusów, których możesz wysłać w każdy zakątek świata, trzymanie wrogów na dystans i rozszerzanie swojego przestępczego imperium to tylko część zabawy w Evil Genius 2: World Domination. Ale najważniejszą postacią w grze jest nie kto inny jak Ty, zły geniusz, który stoi za tym wszystkim.

W Evil Genius 2: World Domination możesz wcielić się w czterech różnych mistrzów. Każdy z nich ma swoją własną kampanię i cechy, a wszystko, co musisz o nich wiedzieć, możesz odkryć w filmie opublikowanym niedawno przez Rebellion.

Czerwony Iwan to szaleniec, który lubi wysadzać rzeczy w powietrze za pomocą rakiet, które powodują ogromne zniszczenia. Woli, aby jego sługusy były brutalne i uwielbia, gdy konflikty stają się fizyczne. Emma to była szpiegowska mistrzyni, która lubi działać w cieniu. Podstęp i manipulacja to jej ulubione metody osiągania celów. Zalika jest złym naukowcem, a technologia pozwala jej na dokonywanie niewiarygodnie złych czynów. Jest też, Maximillian to despota o niezmierzonym ego, który zrobi wszystko, by zdominować świat.

 

 

Wszyscy Ci złoczyńcy mają wspólny cel, ale Twoje doświadczenie w Evil Genius 2: World Domination będzie zupełnie inne, w zależności od tego, którego z nich wybierzesz. Nie musisz się też martwić, że się nimi znudzisz, ponieważ Rebellion planuje rozbudować grę o kolejne elementy w nadchodzących miesiącach.

Gra Evil Genius 2: World Domination będzie dostępna na PC 30 marca, a już teraz możesz znaleźć ją w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare