K4G BG 4 EN
 
 

Wiedźmin 3 jest oferowany na PC, jeśli masz go na konsoli

Wiedźmin 3 jest oferowany na PC, jeśli masz go na konsoli

Jeśli istnieje magiczny przepis na stworzenie idealnej gry, może być własnością CD Projekt Red. Twórcom serii Wiedźmin od pierwszej części udało się uwieść graczy, dostosowując sagę powieści Andrzeja Sapkowskiego do gier wideo. Pierwsza gra sprzedała się wyjątkowo dobrze i odniosła ogromny sukces komercyjny, Wiedźmin III: Dziki Gon pobił rekordy. Sprzedana w 28 milionach egzemplarzy na całym świecie, zdecydowanie umocniła reputację studia, a gra stała się tak popularna, że ​​nawet Netflix przyjrzał się temu tematowi, wypuszczając w 2019 roku serię opartą na franczyzie. Dało to nowe zainteresowanie grą, która po pięciu latach od premiery nadal się sprzedaje.


Wielu z was z pewnością w to grało, może więcej niż raz. Jeśli nadal nie jesteś tym zmęczony i chciałbyś zanurzyć się w opowieści o Geralcie z Rivii, czekając na Cyberpunk 2077, możesz obecnie otrzymać kopię gry Wiedźmin III: Dziki Gon za darmo na GOG, jeśli już ją posiadasz na innej platformie. Mówiąc dokładniej, musisz mieć grę w wersji standardowej lub w wersji GOTY, na konsoli PS4 lub Xbox One lub w Epic Games Store, Steam lub Origin na PC. Otrzymasz tę samą wersję, którą już posiadasz, chociaż prawdą jest, że zainteresowanie pozostaje ograniczone, jeśli masz go już na PC. Jeśli jednak masz go zarówno na konsoli, jak i na GOG Galaxy, możesz otrzymać kod gry, aby przekazać go znajomemu, który będzie miał tydzień na aktywację go za pośrednictwem GOG. Aby skorzystać z tej oferty, która zakończy się 23 czerwca, musisz zainstalować najnowszą aktualizację GOG Galaxy 2.0. Aby poznać wszystkie szczegóły oferty, przejdź do dedykowanej strony pod tym adresem.

Chociaż ta sama gra na wielu platformach może wydawać się zbyteczna, warto wypróbować Wiedźmina 3: Dziki Gon na PC, szczególnie jeśli chodzi o jakość grafiki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare