Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin zadebiutuje w listopadzie

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin zadebiutuje w listopadzie

Frontier Developments ujawniło, że gra strategiczna czasu rzeczywistego Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin zadebiutuje 17 listopada na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne na wszystkich platformach.

Gra Realms of Ruin została zaprojektowana z myślą zarówno o ekspertach RTS, jak i nowicjuszach w tym gatunku, i oferuje filmową kampanię dla jednego gracza oraz rywalizację w trybie multiplayer 1 na 1 i 2 na 2. Nowy zwiastun ujawnia trzecią frakcję w grze, widmową hordę Nighthaunt, która pojawia się obok wcześniej ujawnionych armii Stormcast Eternals i Orruk Kruleboyz, a czwarta ma dopiero zostać ogłoszona. W zwiastunie zaprezentowano również tryb podboju, powtarzalny tryb wyzwań dla jednego gracza, w którym gracze zmierzą się z serią nieprzewidywalnych scenariuszy walki.

 

 

Gra Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, opracowywana jednocześnie na PC i konsole, to pierwszy RTS, który ożywia Śmiertelne Królestwa rozległego uniwersum fantasy od Games Workshop. Rozgrywająca się w Ghur, dzikim Królestwie Bestii, kampania dla jednego gracza podąża za oddziałem Stormcast Eternals, którzy próbują przejąć potężny artefakt i ocalić swoją fortecę przed nadciągającymi Orruk Kruleboyz, którzy zamieszkują bagna. Na fanów Warhammera czekają liczne premiery. Mogą spodziewać się Warhammer 40,000: Rogue Trader jeszcze w tym roku oraz Warhammer 40,000: Space Marine 2 rzekomo również w tym roku.

Przedstawiamy tryb podboju

W trybie Podboju gracze zmierzą się z różnymi proceduralnie generowanymi wyzwaniami podczas budowania wysokiego wyniku, stawiając czoła pojedynczym potyczkom 1 na 1 na większej mapie, a następnie podejmując ostateczną bitwę, aby ukończyć każdą serię. Ale nie wszystko jest takie, jak się wydaje: łamanie zasad zmienia warunki konfliktu, powodując znacznie zmniejszoną widoczność oddziału, wyższe prędkości ruchu jednostek lub ścisłe limity czasowe w celu zwiększenia poziomu trudności, wśród szeregu innych zmiennych. Gracze będą dokonywać trudnych wyborów między zwiększeniem modyfikatora premii lub zdobyciem dodatkowych żyć podczas walki na mapie o jak najwyższy wynik. Każda rozgrywka w trybie Podboju opiera się na numerze początkowym, który można udostępniać innym graczom.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin ożywia uniwersum planszówkowe w autentyczny i oszałamiający wizualnie sposób, ze światowej klasy animacjami i jednostkami wzorowanymi dokładnie na ich miniaturowych odpowiednikach. W tej ekscytującej grze strategicznej czasu rzeczywistego gracze doświadczą pokręconej opowieści o desperackim przetrwaniu w kampanii, będą dowodzić nieustannym przeciąganiem liny na polu bitwy w trybie wieloosobowym i zniosą niekończącą się wojnę o dominację w trybie podboju. Znacznie więcej informacji zostanie ujawnionych przed premierą.

Gra ukaże się 17 listopada na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zamówienie w przedsprzedaży Edycji Ultimate lub Edycji Deluxe oferuje do 3 dni wcześniejszego odblokowania, począwszy od 14 listopada. Sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin i już wkrótce rozpocznij swoją epicką przygodę.

  • Kategorie : Gry akcji , Strategiczne
  • Edytor : Frontier Developments
  • Deweloper : Frontier Developments
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 17 listopada 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare