Instant Gaming EU
 
 

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin kłania się Bogowi Zmian

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin kłania się Bogowi Zmian

Ewolucja ulubionej przez fanów gry bitewnej od Games Workshop podąża śladami swoich poprzedników w Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin. Klasyczny Warhammer: Fantasy Battles posłużył jako inspiracja dla wielu gier wideo. Tytuły takie jak Total War: Warhammer III i Warhammer: Vermintide II oferują zupełnie inne podejście do uniwersum Warhammera, jego historii i epickich bitew. Age of Sigmar rozpoczęło nową erę dla świata, przenosząc akcję do Mortal Realms. Te osiem połączonych ze sobą królestw powstałych z Wiatrów Magii jest domem dla kilku walczących ze sobą frakcji, a Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin to nowy RTS, który daje ci kontrolę nad jednym z nich poprzez intensywne kampanie filmowe i bitwy wieloosobowe.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin oferuje kilka frakcji do wyboru, z których każda ma unikalny styl rozgrywki, ekskluzywnych bohaterów i potężne jednostki. Będziesz je rozmieszczać i kontrolować w bitwach w czasie rzeczywistym, aby wypełniać cele i walczyć z hordami wrogów, przechodząc kampanię fabularną, rzucając wyzwanie innym graczom lub odkrywając różnorodne ekscytujące tryby PvE. Jak dotąd Frontier Developments ujawniło Stormcast Eternals, Orruk Ruleboyz i Nighthaunt, ale w Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin dostępnych jest więcej frakcji.

Oto Bóg Zmian i jego armie!

Bogów Chaosu nie mogło zabraknąć w Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, a pierwszym, który pojawił się w grze jest nie kto inny jak Tzeentch. Disciples of Change to czwarta frakcja w grze i jest to zastęp demonów, które służą jednej z najniebezpieczniejszych istot we wszechświecie. Jako ich mistrz, większość jego sług wykorzystuje magię do niszczenia sił wroga na polu bitwy. Od Różowych Horrorów po Krzykaczy i Magistrów, Uczniowie Przemiany oferują szeroki wachlarz oddziałów do bombardowania przeciwników magią i spalania ich na popiół.

 

 

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin obiecuje zapewnić fanom strategii niekończące się godziny zabawy dzięki rozbudowanym kampaniom, trybom PvE o wysokiej regrywalności i ekscytującym bitwom PvP RTS. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły miesiąc na PC, a już teraz możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć tani klucz Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin na PC.

  • Kategorie : Gry akcji , Strategiczne
  • Edytor : Frontier Developments
  • Deweloper : Frontier Developments
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 17 listopada 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare