Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin doda nowych bohaterów za pośrednictwem DLC

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin doda nowych bohaterów za pośrednictwem DLC

Wielu fanów czeka na premierę Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, nowego RTS-a inspirowanego Age of Sigmar od Games Workshop. Frontier Developments udało się stworzyć grę RTS, która oddaje istotę rozgrywki stołowej i pozwala graczom zanurzyć się w ekscytujących potyczkach w dzikim królestwie Ghur. Bez względu na to, którą z trzech frakcji dostępnych w momencie premiery wybierzesz, masz do dyspozycji ekscytujące kampanie i wymagające bitwy wieloosobowe, które sprawdzą twoją świadomość taktyczną.

 

 

Rozbudowa gry

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin nagradza szybkie myślenie, szybkie reakcje i dobre strategie. Wszystko to będzie potrzebne do postępów w kampanii i pokonania innych przeciwników w trybie wieloosobowym. Każdy z bohaterów obecnych w grze posiada zestaw unikalnych umiejętności, które definiują jego styl gry, a także mogą wpływać na wydajność oddziałów pod jego dowództwem.

W momencie premiery w grze znajdzie się wielu różnych bohaterów, ale Frontier Developments zamierza dodać ich więcej za pośrednictwem dodatków DLC. Pierwsze dwa zostały już zapowiedziane. Yndrasta, Niebiańska Włócznia, i Gobsprakk, Usta Morka, to dwaj latający bohaterowie, którzy mogą dołączyć odpowiednio do szeregów Stormcast Eternals i Orruks. Podczas gdy Yndrasta jest "potężnym latającym bohaterem, który może szybko wskoczyć i wyjść z walki", Gobsprakk dosiada gigantycznego sępa i "zbiera wsparcie dla swoich kohort Orruków i uwalnia niszczycielską moc na swoich wrogach". Każdy z nich może zastąpić początkowego bohatera, zapewniając nowe opcje strategiczne w trybach wieloosobowych i Podboju.

Premiera Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin zaplanowana jest na najbliższy piątek na PC. Możesz znaleźć najtańsze klucze Steam do Realms of Ruin za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz zanurzyć się w tym nowym RTS-ie, który oferuje wiele ekscytujących trybów rozgrywki i kompletny edytor map do tworzenia własnej zawartości.

  • Kategorie : Gry akcji , Strategiczne
  • Edytor : Frontier Developments
  • Deweloper : Frontier Developments
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 17 listopada 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare