Instant Gaming EU
 
 

Warhammer: Vermintide 2 dostaje nową broń w DLC Chaos Wastes

Warhammer: Vermintide 2 dostaje nową broń w DLC Chaos Wastes

Odkąd został wydany dwa lata temu, Warhammer: Vermintide 2 przykuł uwagę fanów Warhammera, miniaturowej gry stołowej stworzonej przez Games Workshop. Podobnie jak jej poprzedniczka, gra oferuje zupełnie inne podejście do wszechświata Warhammera niż to, które gracze mogą doświadczyć w oryginalnej grze. Zamiast koncentrować się na strategii i dowodzeniu armią na polu bitwy, Warhammer: Vermintide 2 czyni to doświadczenie bliskim i osobistym, pozwalając na grę w pierwszej osobie kilkoma bohaterami, którzy walczą z siłami Chaosu i Skavenów. Do wyboru jest pięć klas, a mianowicie Battle wizard, Witch Hunter, Mercenary, Waystalker i Ranger Veteran. Warhammer: Vermintide 2 oferuje graczom wiele możliwości angażowania się w walkę wręcz i walki na odległość z hordami wrogów skorumpowanych przez wpływ mrocznych mocy. Gra otrzymała wiele aktualizacji od czasu premiery, a teraz nadchodzi zupełnie nowy DLC o nazwie Chaos Wastes.

 

 

Deweloper Fatshark opowiadał ostatnio o zawartości nowego DLC dla Warhammer: Vermintide 2. Wśród innych nowości, Chaos Wastes doda nową broń dla każdej klasy w grze, a także zupełnie nowy pistolet dla Victora, Łowcy Czarownic. Będzie on w stanie za pomocą pistoletu trzystrumieniowego zwanego Griffonfoot, zniszczyć wszelkie aberracje, które odważą się przeciąć mu drogę. Niestety, twórcy nie zagłębili się zbyt głęboko w inne treści, które Chaos Wastes doda do gry. Wiemy, że dodatek pozwoli graczom odkryć tytułowe terytorium, które znajduje się pod wpływem silnych Winds of Magic i bardzo blisko portalu do Realm of Chaos, a także będzie zawierać kampanię z mnóstwem misji, nowych nagród i nowych wrogów do pokonania. Możesz obejrzeć cały materiał o Chaos Wastes na oficjalnym kanale Fatshark na Twitchu pod tym adresem.

Z dwoma latami treści za jego plecami i mając jeszcze więcej w drodze,  Warhammer: Vermintide 2 utrzymuje się w dobrej formie i oferuje wspaniałe przeżycia dla fanów licencji. W każdej chwili można go znaleźć w naszej porównywarce w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare