Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie będzie gotowy w tym roku

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie będzie gotowy w tym roku

Współpraca pomiędzy Hardsuit Labs i Paradox Interactive zaowocuje nowym spojrzeniem na świat ciemności, którego bohaterami będą wampiry. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wzbudziło wiele oczekiwań od czasu jej ogłoszenia, nie tylko ze względu na ogromną popularność gry fabularnej stworzonej przez wydawnictwo White Wolf, ale także dlatego, że materiał filmowy i ujawnione do tej pory funkcje wyglądały całkiem nieźle. W ciągu ostatniego roku mieliśmy okazję zapoznać się z różnymi frakcjami, które tworzą wampiryczne społeczeństwo Seattle, miasta, którego nadprzyrodzeni mieszkańcy są zanurzeni w ciągłej walce o władzę i terytorium.  Pomimo swoich niezwykłych mocy, wampiry również podlegają ścisłym regułom, które mają swoje źródło w konieczności utrzymania ich istnienia w tajemnicy. Jest to fundament unikalnego scenariusza, którego wielu graczy z całego świata spodziewało się doświadczyć w tym roku, ale wydaje się, że tak się nie stanie.

 

Wspólne oświadczenie było formą wybraną przez dewelopera i wydawcę Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 by ogłosić, że premiera gry opóźniła się do 2021 roku. Powodem tego opóźnienia wydają się być zmiany organizacyjne i to, że potrzebują oni więcej czasu "na zapewnienie graczom jak najlepszych doświadczeń". Oczywiście, jest to dość rozczarowujące dla graczy, którzy niecierpliwie czekają, aby zagrać w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, ale wszyscy możemy się zgodzić, że byłoby o wiele gorzej, gdyby dostarczyli produkt, który nie był wystarczająco dobry, aby sprostać wymaganiom graczy, ponieważ mogłoby to oznaczać koniec licencji. Jest to również całkiem zrozumiałe z komercyjnego punktu widzenia, ponieważ koniec 2020 roku będzie wypełniony innymi dużymi wydaniami, które zostały opóźnione z powodu pandemii, jak Cyberpunk 2077, czy Assassin's Creed Valhalla oraz tytułami startowymi dla konsol nowej generacji.

 

 

Mamy nadzieję, że twórcy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 będą w przyszłych miesiącach nieco bardziej rozmowni na temat swojej gry niż w ciągu ostatnich kilku tygodni, ponieważ chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o ich grze przed jej premierą.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare