Instant Gaming EU
 
 

Turn 10 rozwiązuje problemy Forza Motorsport

Turn 10 rozwiązuje problemy Forza Motorsport

Pomimo ogromnej liczby graczy, którzy śledzą serię Forza od dłuższego czasu, Forza Motorsport ma szereg problemów, na które fani narzekają od czasu premiery gry. Dotyczą one głównie systemu progresji w grze, który nie do końca przekonuje społeczność.

W końcu reakcja

Deweloper Turn 10 w końcu przyznał się do tych problemów i zadeklarował, że zamierza pracować nad ich naprawieniem.

"Wiemy, że system progresji w Forza Motorsport jest tematem dzielącym naszych graczy. Zbieraliśmy opinie z różnych źródeł, w tym z centrum sugestii, serwisów społecznościowych, forów, od dawna grających graczy i ankiet dla graczy, którzy mogą nie być tak aktywni w naszych tradycyjnych miejscach spotkań społeczności".

"Zajęcie się tymi opiniami jest najwyższym priorytetem dla zespołu w 2024 roku, jednak zajmie to trochę czasu, aby właściwie ocenić opcje, wprowadzić niezbędne zmiany w kodzie i dokładnie je przetestować".

Niestety, oficjalne ogłoszenie zostało przyjęte przez fanów Forza Motorsport z lekkim sceptycyzmem. Nie chodzi o to, że zmiany nie są mile widziane, ale pojawiają się zbyt późno dla wielu z tych, którzy kupili grę z nadzieją na najlepsze wrażenia z serii. Nie chodzi jednak o to, że doświadczenie oferowane przez Forza Motorsport nie jest wystarczająco niezapomniane, aby zasłużyć na poświęcony czas. Gra pozwala jeździć do woli szeroką gamą samochodów i zawiera wiele interesujących funkcji. Ale zawsze jest miejsce na ulepszenia, a prośby społeczności wydawały się być ignorowane być może zbyt długo.

 

 

Miejmy nadzieję, że nowe podejście dewelopera uszczęśliwi fanów Forza Motorsport. Jeśli chcesz dać grze szansę i odkryć ekscytującą i realistyczną symulację jazdy, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić klucz do cyfrowego pobrania Forza Motorsport już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare