Instant Gaming EU
 
 

Obejrzyj oficjalny zwiastun premierowy Forza Motorsport tutaj

Obejrzyj oficjalny zwiastun premierowy Forza Motorsport tutaj

Turn 10 powraca po sześciu latach od premiery Forza Motorsport 7. Symulator wnosi świeże podejście do serii, dążąc do stania się najlepszą platformą wyścigową. Jest to jeden z powodów, dla których zrezygnowano z numeracji w tytule.

Dla tych, którzy przewracają oczami na wieść, że Forza Motorsport stała się grą z usługą na żywo, Turn 10 zapewnia, że większość aktualizacji będzie bezpłatna. Gracze mogą jednak nabyć przepustkę Forza Motorsport Car Pass, aby co tydzień otrzymywać nowe samochody lub zakupić wersję Premium, która zawiera przepustkę i wczesny dostęp do gry.

 

 

W wywiadzie na oficjalnym kanale Xbox, Dan Greenawalt, współzałożyciel Forza, wyjaśnia dlaczego gra nie została nazwana Forza Motorsport 8.

"Od samego początku zaprojektowaliśmy najnowszą Forza Motorsport jako ewoluującą platformę wyścigową, z nową zawartością, która wzbogaca doświadczenie motoryzacyjnej rozrywki poprzez umiejętności i rywalizację. W zeszłym tygodniu podzieliliśmy się nieco więcej o tym, czego gracze mogą oczekiwać od naszej ewoluującej platformy wyścigowej na forza.net. To dzięki tej zmianie nie potrzebowaliśmy liczby w tytule; stworzyliśmy platformę".

Oświadczenie Dana Greenawalta jest zgodne z intencjami Turn 10 dotyczącymi serii, przekształcając ją w grę z usługą na żywo i dodając nową bezpłatną zawartość dla graczy. Oto podsumowanie tego, czego można się spodziewać po tych aktualizacjach:

  • Nowe tory: Darmowe tory będą regularnie dodawane do Forza Motorsport, przynosząc nowe wyzwania dla ciebie i twoich znajomych do opanowania. Ze względu na rozległy harmonogram rozwoju wymagany do odtworzenia tych szczegółowych środowisk, aby dokładnie współpracowały z naszymi nowymi systemami fizyki, nasze comiesięczne aktualizacje mogą nie zawsze zawierać nowy tor.
  • Nowe wydarzenia: Wydarzenia na żywo w Forza Motorsport obejmują Polecane trasy w trybie kariery, Serie specjalne i Serie otwarte w trybie wieloosobowym i rywalizacji. Wydarzenia te wyróżnią nowe samochody dostępne w Salonie z 30% zniżką przez ograniczony czas.
  • Nowe samochody: Gracze mogą spodziewać się nowych samochodów każdego miesiąca, dostępnych na różne sposoby. Niektóre samochody zostaną dodane bezpośrednio do Salonu, aby można je było kupić za kredyty, podczas gdy inne zostaną odblokowane jako samochody-nagrody za ukończenie Wyróżnionych lub Otwartych Tras w Pucharze Budowniczych.

Forza Motorsport zadebiutuje 10 października na Xbox Series X/S i PC, ale wersja Premium zapewnia dostęp do gry pięć dni wcześniej. Pakiet Premium działa z podstawową grą za pośrednictwem Xbox Game Pass. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę najlepszych ofert na Forza Motorsport i dostać wszystko, co oferuje wersja premium, w tym wczesny dostęp.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare