K4G BG 4 EN
 
 

Forza Motorsport jest gotowa do rozpoczęcia swojej podróży już jutro

Forza Motorsport jest gotowa do rozpoczęcia swojej podróży już jutro

Seria Forza jest dobrze znana fanom gier wyścigowych, a jej najnowsza odsłona już wkrótce będzie dostępna dla wszystkich graczy. Dla większości graczy nowa Forza Motorsport ukaże się za kilka dni, ale ci, którzy naprawdę chcą cieszyć się grą jak najszybciej, mają możliwość rozpoczęcia gry już jutro. Osoby, które zakupiły Forza Motorsport Premium Edition mają prawo do wczesnego dostępu, który rozpocznie się już jutro. Ale czego możemy się spodziewać po zupełnie nowej Forza Motorsport?

Gra zbudowana od podstaw

Forza Motorsport to nie tylko odświeżona wersja poprzedniej odsłony. Nowa odsłona serii wyścigowej została stworzona, aby zapewnić intensywne wrażenia symulacyjne, które znacznie różnią się od zręcznościowych wyścigów, których można doświadczyć w serii Forza Horizon. Forza Motorsport to gra dla tych, którzy mają obsesję na punkcie realistycznych wyścigów, z ponad 20 rzeczywistymi torami wyścigowymi i imponującą listą ponad 500 pojazdów dostępnych do prowadzenia. Zarówno scenariusze, jak i samochody zostały odtworzone z niezwykłą szczegółowością. W połączeniu z najbardziej realistyczną mechaniką jazdy, gra zapewnia maksymalne wrażenia we wszystkich trybach rozgrywki.

 

 

Jazda w grze jest płynna i responsywna, a grę można również dostosować do własnych preferencji, co pozwoli każdemu graczowi w pełni cieszyć się Forzą Motorsport. Turn 10 Studios włożyło wiele wysiłku w odbudowę franczyzy do odpowiedniego kształtu z nową Forzą Motorsport, a także planuje rozszerzyć grę o mnóstwo darmowej zawartości, która obejmuje oczywiście nowe tory i samochody.

Ogólnie rzecz biorąc, Forza Motorsport będzie przełomem dla fanów symulatorów wyścigowych, gdy zostanie wydana 10 października na PC i konsole Xbox. Jak zwykle, możesz uzyskać tani kod Forza Motorsport na preferowaną platformę za pomocą naszej porównywarki. Pamiętaj, że edycja Premium umożliwia rozpoczęcie gry od północy.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare