K4G BG 4 EN
 
 

The Lamplighters League ma oficjalną datę premiery

The Lamplighters League ma oficjalną datę premiery

Deweloper Harebrained Schemes był dość zajęty tworzeniem swojej najnowszej przygody, ale studio znalazło wystarczająco dużo czasu, aby opublikować nowy film, który towarzyszy oficjalnemu potwierdzeniu daty premiery gry. O ile jesień tego roku była pierwotnie wyznaczonym terminem premiery nadchodzącej taktycznej gry fabularnej, to teraz wiemy, że The Lamplighters League ukaże się 3 października 2023 roku na PC i Xbox Series X/S.

Powstrzymać zły spisek

The Lamplighters League to ekscytująca przygoda, w której przejmiesz kontrolę nad wyjątkowym zespołem jednostek. Członkowie wspomnianej Ligi to grupa odmieńców i łotrów. Są pozostałością po niegdyś dumnej organizacji uczonych, która przeciwstawiła się machinacjom złego kultu znanego jako Wygnany Dwór w jego wysiłkach zmierzających do zdominowania świata.

 

 

Dzięki turowemu, taktycznemu systemowi rozgrywki, który przypomina gry takie jak XCOM 2, The Lamplighters League zmierzy się z wszelkiego rodzaju zagrożeniami w wymagających misjach na całym świecie. Gra zawiera również mechanikę infiltracji w czasie rzeczywistym, ponieważ możesz eksplorować scenariusze i używać skradania się, aby pozbyć się wrogów, aby uzyskać przewagę w nieuniknionych bitwach.

Każdy z członków drużyny posiada unikalne umiejętności i wyróżnia się w określonej dziedzinie. Tylko łącząc je, będziesz w stanie odnieść sukces i pokrzyżować plany Wygnanego Dworu. Akcja gry toczy się w alternatywnej wersji 1930 roku, a o The Lamplighters League można myśleć jak o swoistym połączeniu The Bureau: XCOM Declassified, Indiana Jonesa i Mumii, co przyniesie wybuchowy rezultat.

Jak zwykle, pamiętaj, że możesz sprawdzić najlepsze ceny na zakup kluczy The Lamplighters League na Xbox na naszej stronie internetowej, jeśli jesteś zainteresowany ratowaniem świata wbrew wszelkim przeciwnościom.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare