Harebrained Schemes ogłasza The Lamplighters League

Harebrained Schemes ogłasza The Lamplighters League

Fani gier strategicznych mogą być zachwyceni najnowszą grą taktyczną Harebrained Schemes, The Lamplighters League. Akcja gry, której pełny tytuł brzmi The Lamplighters League and the Tower at the End of the World, rozgrywa się w 1932 roku i stawia gracza na czele grupy złodziei, sabotażystów i innych złoczyńców, których celem jest zdobycie artefaktów, zanim zrobi to kult znany jako Banished Court. Sam zwiastun bardzo przypomina Indiana Jones. Zobaczcie sami:

 

 

The Lamplighter's League wykorzystuje mechanikę turową na mapie siatkowej, podobnie jak XCOM. Wcześniej jednak masz również fazę infiltracji w czasie rzeczywistym, w której masz szansę zbadać obszar walki, dowiedzieć się, gdzie są wrogowie i wyeliminować kilku strażników, zanim uzyskasz najlepsze pozycje do walki na mapie, podobnie jak Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Niektóre części otoczenia można wysadzić w powietrze, aby zabić kilku wrogów jednocześnie.

W grze dostępnych jest obecnie 10 postaci podzielonych na trzy klasy. Każda postać ma unikalną osobowość i zestaw umiejętności, a między misjami będą one ze sobą współdziałać.

Postacie są podzielone na trzy klasy. Brutale są zdolni do niszczenia słabych ścian, drzwi i grup wrogów. Skrytobójcy to eksperci od infiltracji, zdolni do skradania się i cichego zabijania strażników. Wreszcie, Sabotażyści wyróżniają się atakiem obszarowym i wsparciem. Będziesz potrzebować wszystkich tych umiejętności, aby odnieść sukces w nadchodzących misjach. Zmierzysz się nie tylko ze szturmowcami Wygnanego Trybunału, ale także z potworami w starożytnych ruinach, które będziesz eksplorować.

The Lamplighters League and the Tower at the End of the World ukaże się w tym roku na PC za pośrednictwem Steam, Xbox Series X/S i Xbox Game Pass. Sprawdź najlepsze ceny kluczy The Lamplighters League na PC w naszej porównywarce.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare