The Lamplighters League oferuje stylową rozgrywkę taktyczną

The Lamplighters League oferuje stylową rozgrywkę taktyczną

Harebrained Schemes opublikowało zapowiedź swojej skradankowej gry taktycznej The Lamplighters League, która przykuwa uwagę stylowym połyskiem z lat 30. i połączeniem RTS-a z turową walką. Zatytułowana The Lamplighters League and the Tower At the End of the World gra zapowiada się na kolejny strategiczny hit od twórców Battletecha i serii Shadowrun. Zapoznaj się z pierwszym spojrzeniem na rozgrywkę tutaj:

 

 

Walka na dwa fronty

Na pierwszy rzut oka walka w The Lamplighter's League przypomina XCOM z fazą infiltracji, po której następuje właściwa walka. Pierwsza faza odbywa się w czasie rzeczywistym, ale w przeciwieństwie do XCOM, to coś więcej niż tylko szukanie odpowiednich pozycji do ataku na wroga. Możesz wykorzystać ten czas, aby ukształtować pole bitwy na swoją korzyść: możesz zwiadować obszar, skradać się obok patroli, znajdować i zbierać zasoby, takie jak granaty i apteczki, zastawiać pułapki i zabijać samotnych strażników, aby zmniejszyć ich liczbę.

Decyzje podjęte w pierwszej fazie wpływają na to, co dzieje się w drugiej, w której do gry wkraczają wybrane przez gracza postacie. W grze dostępnych jest łącznie dziesięć postaci podzielonych na trzy klasy: Brutale, Skrytobójcy i Sabotażyści.

Mimo to każda postać posiada umiejętności, które czynią ją wyjątkową. Sabotażysta, taki jak Eddie, może powalić wrogów stożkiem ognia. Skrytobójca, taki jak Lateef, może stać się niewidzialny i zostawić za sobą przynętę, by odwrócić uwagę wrogów. Brutal, taki jak Ingrid, może powalić otaczających ją wrogów. Ich charakterystyczne umiejętności oznaczają, że musisz pomyśleć o tym, które postacie zabrać na każdą misję.

Co więcej, same postacie ożywają, przekomarzając się ze sobą przed, w trakcie i po zakończeniu misji. Jak wspomniano w materiale wideo, nie są to typowi bohaterowie, tylko banda niedopasowanych łotrów zebranych razem, by zapobiec mistycznej apokalipsie. To i podejście rodem z lat 30. sprawiają, że The Lamplighters League jest najbardziej unikalną grą taktyczną, jaka pojawiła się od jakiegoś czasu.

The Lamplighters League pojawi się na PC i Xbox Series X|S w 2023 roku. Możesz zamówić w przedsprzedaży klucz The Lamplighters League na PC w najlepszych cenach z naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare