Kinguin advent rest
 
 

Kup The Bureau : XCOM Declassified

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  The Bureau: XCOM Declassified to taktyczna gra strzelanka opracowana przez 2K Marin i opublikowana przez 2K Games. W grze gracze przejmują kontrolę nad agentem Williamem Carterem i pracują nad rozwikłaniem globalnego spisku, jednocześnie zarządzając własnym oddziałem operatorów XCOM w terenie.  Rozgrywka jest połączeniem strategicznej walki i elementów fabularnych. Gracze podejmują decyzje, jak podejść do każdej misji, korzystając z różnych broni i umiejętności. W grze występują trzy odrębne klasy - komandosi, inżynierowie i agenci zwiadowczy - każda z nich ma swoje unikalne zalety i styl gry.  The Bureau: XCOM Declassified Gra oferuje także wyrazisty styl graficzny, w którym szczegółowe środowiska i modele postaci pozostają wierne oryginalnym grom z serii. Gra zawiera również intrygującą ścieżkę dźwiękową złożoną ze złowieszczych melodii, idealnych do stworzenia nastroju opowieści.  W trakcie gry gracze mogą wybierać spośród różnych ulepszeń, które mogą zapewnić potężne ulepszenia pola walki, takie jak lepsza celność lub zwiększone obrażenia. Dzięki dynamicznej strukturze misji, unikalnej mechanice walki i porywającej narracji, The Bureau: XCOM Declassified z pewnością dostarczy intensywnych wrażeń!

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla The Bureau : XCOM Declassified

  Komentarze na The Bureau : XCOM Declassified

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  eLOY
  eLOY
  17 sie 2013, 18:12na dlcompare.com
  in steam if u pre-order this game, u also get the x-com collection, if i pre-order here i get it too?
  na steamie jak zamówisz grę w przedsprzedaży to dostaniesz też kolekcję x-com, jak zamówię tutaj w przedsprzedaży to też ją dostanę?
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare