K4G BG 4 EN
 
 

The Day Before doczekał się kolejnego opóźnienia.

The Day Before doczekał się kolejnego opóźnienia.

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier survivalowych 2023 roku została opóźniona po raz trzeci, jak ogłosił deweloper Fntastic na swoim Twitterze. To już trzecie opóźnienie gry, która początkowo miała zadebiutować 21 czerwca 2023 roku. Nowa data premiery The Day Before wyznaczona jest na 7 grudnia, ale z zastrzeżeniem: jest to wersja Early Access.

 

 

Ogłoszenie pojawiło się wkrótce po wydaniu ostatecznego zwiastuna The Day Before, a deweloper wyjaśnia również kwestie prawne, z którymi borykali się w związku ze sporem o znak towarowy: "odzyskaliśmy naszą nazwę "The Day Before"", świętuje Fntastic. Następnie deweloper podaje więcej szczegółów na temat opóźnienia i komentuje, że "będzie to wczesny dostęp na Steamie, ponieważ jest to nasza pierwsza ogromna gra i mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności", dodając, że "pełna wersja zostanie wydana, gdy będziemy pewni, że jest to najlepsza możliwa wersja gry".

Jeśli 2023 nauczył nas czegokolwiek, to tego, że poświęcanie czasu i uwagi na tworzenie gier się opłaca. Ten rok jest chwalony jako jeden z najlepszych w branży pod względem wydań, ponieważ kilka ostatnich gier osiągnęło bardzo wysokie wyniki, takie jak Alan Wake 2 i Marvel's Spider-Man 2.

 

 

The Day Before jest najczęściej wymienianą grą na Steamie, a wszystko za sprawą obietnic składanych z każdym nowym zwiastunem lub zapowiedzią. The Day Before to survival MMO z otwartym światem, którego akcja toczy się w śmiertelnie niebezpiecznej Ameryce po pandemii, opanowanej przez głodnych mięsa zarażonych i ocalałych, którzy zabijają się nawzajem w poszukiwaniu jedzenia, broni i samochodów. Budzisz się sam w świecie, którego już nie pamiętasz, i wyruszasz na poszukiwanie odpowiedzi oraz zasobów niezbędnych do przetrwania.

Najnowszy zwiastun ujawnia liczne funkcje, które pomogą graczom stworzyć życie w grze, takie jak budowa rancza lub zakup samochodu, aby szybciej poruszać się po New Fortune City. Ocaleni rozpoczynają w kolonii Woodberry, schronieniu i bezpiecznym domu, po stworzeniu własnej postaci. Głównym zadaniem graczy jest przyniesienie jak największej ilości łupów do kolonii, aby pomóc w jej odbudowie. W zamian otrzymamy Woodberry Coins, niezbędne do zakupu ulepszeń w grze.

The Day Before wejdzie do wczesnego dostępu 7 grudnia na Steam. Wersje konsolowe zostały potwierdzone, ale bez daty ogłoszenia. Szacujemy, że powinna pojawić się wraz z pełną wersją. Chociaż Fntastic nie ustaliło jeszcze ostatecznej daty premiery, możesz już teraz śledzić naszą porównywarkę najlepszych ofert The Day Before i zapewnić sobie wejście do najbardziej oczekiwanego świata gier survivalowych.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare