The Day Before doczeka się wersji beta w 2023 roku

The Day Before doczeka się wersji beta w 2023 roku

The Day Before miało być jedną z największych premier 2023 roku. Nowa przygoda o przetrwaniu zombie od Fntastic została opóźniona po tym, jak studio uznało, że nie posiada praw do nazwy gry, co było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów, którzy umieścili grę na liście życzeń na Steamie. The Day Before zostało następnie usunięte ze Steam i praktycznie zniknęło z radaru. W niedawnym wywiadzie studio deweloperskie ujawniło, że jest zaangażowane w przywrócenie gry na platformę Valve, mimo że jego głównym celem jest obecnie ukończenie rozwoju i dopracowanie gry. Wygląda również na to, że niektórzy gracze będą mogli przetestować funkcje nadchodzącej postapokaliptycznej strzelanki zombie dla wielu graczy przed premierą dzięki wydarzeniu beta.

"Rozumiemy, że wielu z was z niecierpliwością czekało na premierę tej gry i chcemy podziękować za cierpliwość i wsparcie podczas całego procesu tworzenia. Ciężko pracowaliśmy, aby upewnić się, że gra spełnia nasze wysokie standardy i jesteśmy przekonani, że warto będzie czekać.

Zbliżając się do daty premiery, przeprowadzimy beta testy gry. Dadzą one graczom możliwość wypróbowania gry przed jej wydaniem i dostarczą cennych informacji zwrotnych, które będziemy mogli wykorzystać do ulepszenia produktu końcowego".

"A dla tych, którzy zastanawiają się, czy gra będzie na Steamie, powinna być na Steamie, tak. Zespół nad tym pracuje."

 

 

Dzień przed datą premiery

Według Fntastic, premiera The Day Before zaplanowana jest na 10 listopada 2023 roku i nie będzie podlegać żadnym opóźnieniom. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ale będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć, czy studio jest w stanie umieścić ją na półkach Steam, czy też nie. Tymczasem zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki i sprawdzenia najlepszych ofert na kody do The Day Before.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare