Street Fighter V otrzymuje nowe postacie

Street Fighter V otrzymuje nowe postacie

Street Fighter to prawdopodobnie pierwsza franszyza, która przychodzi wszystkim do głowy, gdy myślą o grach walki. Pierwsza gra z serii Street Fighter była lubiana, ale jej sequel stał się jedną z najbardziej popularnych gier walki wszech czasów, gdy jej wersja zręcznościowa pojawiła się w 1991 roku, a następnie inne wersje na różnych platformach. Od tego momentu deweloper Capcom kontynuował wprowadzanie innowacji i dodawanie nowych funkcji do gier z tej serii, osiągając kulminację wraz z wydaniem Street Fighter V. Chociaż gra została wydana w 2016 roku, Capcom potrzebował nieco więcej czasu, aby wydać obecną wersję, Street Fighter V: Champion Edition która zawiera większość treści dostępnych w grze, w tym opcje kosmetyczne. Wydaje się jednak, że japoński deweloper chce przedłużyć żywotność swojego najnowszego dzieła i właśnie ogłosił niektóre z nowych postaci, które zostaną dodane do gry w nowym sezonie.

 

 

Pięć różnych postaci zostanie dodanych do gry Street Fighter V począwszy od tej zimy do 2021 roku. Dan Hibiki będzie pierwszym, który pojawi się w grze w pewnym momencie przed końcem roku, a po nim pojawi się wróżka Rose, która będzie dostępna wiosną 2021 roku. Oro pojawi się w grze kilka miesięcy później, a następnie Akira Kazama dołączy do grona zawodników w Street Fighter V. Jest jeszcze piąta postać, która ma zostać ujawniona i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, kto to jest. Oczywiście wojownicy ci przyniosą ze sobą nowe ruchy i mechanikę, kostiumy dla nich i innych postaci, a nawet kilka nowych etapów, począwszy od nowego etapu Capcom Pro Tour, który zostanie dodany po wydaniu pierwszego nowego bohatera.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego Street Fighter jest tak popularny, możesz zrobić to teraz za darmo. Jest możliwość wypróbowania go na PlayStation 4 i Steam. Wersja próbna daje dostęp do wszystkich 40 wojowników dostępnych w grze już teraz i będzie działać do 19 sierpnia. Pamiętaj, aby odwiedzić naszą porównywarkę, jeśli uznasz, że lubisz Street Fighter V i chcesz go kupić w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare