You are here
We also support
 
 
 
 

Najnowszym wojownikiem Street Fighter V: Champion Edition jest Rose

Najnowszym wojownikiem Street Fighter V: Champion Edition jest Rose
19 kwi 2021, 18:00

Większość fanów Street Fighter V: Champion Edition wiedziała już, że Rose jest nową wojowniczką dołączającą do gry, ale nie mieli okazji zobaczyć jej w akcji, aż do wczoraj. Capcom opublikował nowy filmik, który daje nam pewien wgląd w ruchy używane przez włoską wróżbitkę przed jej dzisiejszym przybyciem. Filmik pokazuje wszystkie jej V-Skille, V-Triggery, V-Shifty i V-Reversale, a także możemy zobaczyć odświeżoną wersję jej klasycznej sceny. Rose będzie dobrze znana wszystkim fanom serii Street Fighter, ponieważ pojawiła się w kilku poprzednich odsłonach, a teraz dołączy do szerokiej gamy wojowników dostępnych w Street Fighter V: Champion Edition.

Rose, po premierze Dana, która miała miejsce w lutym, jest drugą postacią dodaną do Street Fighter V: Champion Edition w Sezonie 5. Trzy inne postacie pojawią się w kolejnych miesiącach. Wiemy już, że Oro ze Street Fighter III pojawi się latem 2021 roku, a po nim pojawi się gość specjalny, Akira Kazama, z serii Rival Schools od Capcom. Ale jest jeszcze jedna postać, która pojawi się w tym roku na Street Fighter V: Champion Edition i pojawiło się wiele spekulacji na temat jej tożsamości. Capcom nie ujawnił jeszcze, kto to jest, więc będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, kto uzupełni roster wojowników w grze.

 

 

Street Fighter V: Champion Edition dostępny jest na PC i PlayStation 4. Istnieje nawet bezpłatna wersja próbna, z której możesz skorzystać przed zakupem gry, ale jeśli lubisz gry walki, gra oferuje dość ekscytujące wrażenia i jest to jedna z najpopularniejszych serii nie przez przypadek. Oczywiście w każdej chwili możesz znaleźć najlepszą cenę zakupu Street Fighter V: Champion Edition na naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare