Street Fighter V: Champion Edition jest obecnie darmowy na PS4

Street Fighter V: Champion Edition jest obecnie darmowy na PS4

Street Fighter V został wydany prawie pięć lat temu, ale nadal pozostaje punktem odniesienia, jeśli chodzi o dzisiejsze bijatyki i nadal jest jednym z najpopularniejszych w swoim gatunku. Trzeba przyznać, że w lutym gra zyskała spory impuls dzięki wydaniu Street Fighter V: Champion Edition.

Street Fighter V: Champion Edition to ostateczna wersja gry, która zawiera nie tylko Street Fighter V, ale także wszystkie DLC, które były dostępne dla gry w momencie jej wydania. Zawiera również wszystkie postacie w grze, w tym jedną, która jest dostępna wyłącznie w Champion Edition, żeńską wersję Setha.

Cała ta zawartość znajduje się w Street Fighter V: Champion Edition, więc jest to najlepsza opcja dla fanów kultowej serii bijatyk. Oprócz tego gra oferuje system sezonów, z których każdy z nich przynosi sporo nowych funkcji.Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Street Fighter V: Champion Edition i masz Playstation 4, masz teraz możliwość zagrania w niego za darmo. Często zdarza się, że Capcom udostępnia takie okresy próbne swoich gier, a obecnie ma to miejsce na konsoli Sony. Ta bezpłatna wersja próbna będzie dostępna do 5 stycznia i zapewni dostęp do wszystkich postaci z sezonów od 1 do 4. Wygląda na to, że niektóre tryby rozgrywki podlegają pewnym ograniczeniom, ale Capcom nie podał żadnych szczegółów na ten temat.

W każdym razie, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w tej bezpłatnej wersji próbnej, czy chcesz zdobyć Street Fighter V: Champion Edition, odwiedź naszą porównywarkę w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare