Street Fighter V: Champion Edition jest obecnie darmowy na PS4

Street Fighter V: Champion Edition jest obecnie darmowy na PS4
23 gru 2020, 18:45

Street Fighter V został wydany prawie pięć lat temu, ale nadal pozostaje punktem odniesienia, jeśli chodzi o dzisiejsze bijatyki i nadal jest jednym z najpopularniejszych w swoim gatunku. Trzeba przyznać, że w lutym gra zyskała spory impuls dzięki wydaniu Street Fighter V: Champion Edition.

Street Fighter V: Champion Edition to ostateczna wersja gry, która zawiera nie tylko Street Fighter V, ale także wszystkie DLC, które były dostępne dla gry w momencie jej wydania. Zawiera również wszystkie postacie w grze, w tym jedną, która jest dostępna wyłącznie w Champion Edition, żeńską wersję Setha.

Cała ta zawartość znajduje się w Street Fighter V: Champion Edition, więc jest to najlepsza opcja dla fanów kultowej serii bijatyk. Oprócz tego gra oferuje system sezonów, z których każdy z nich przynosi sporo nowych funkcji.Jeśli jeszcze nie wypróbowałeśStreet Fighter V: Champion Edition i masz Playstation 4, masz teraz możliwość zagrania w niego za darmo. Często zdarza się, że Capcom udostępnia takie okresy próbne swoich gier, a obecnie ma to miejsce na konsoli Sony. Ta bezpłatna wersja próbna będzie dostępna do 5 stycznia i zapewni dostęp do wszystkich postaci z sezonów od 1 do 4. Wygląda na to, że niektóre tryby rozgrywki podlegają pewnym ograniczeniom, ale Capcom nie podał żadnych szczegółów na ten temat.

W każdym razie, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w tej bezpłatnej wersji próbnej, czy chcesz zdobyć Street Fighter V: Champion Edition, odwiedź naszą porównywarkę w dowolnym momencie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare