Star Wars Outlaws osiągnęło status Gold

Star Wars Outlaws osiągnęło status Gold

Na 30 sierpnia wyznaczono datę premiery Star Wars Outlaws, nadchodzącej nowej gry wideo inspirowanej popularną serią sci-fi stworzoną przez George'a Lucasa. Będzie to pierwsza ważna gra Star Wars niewydana przez Electronic Arts od dłuższego czasu, ponieważ firma posiadała prawa do niej na wyłączność przez wiele lat. Duże tytuły, takie jak Star Wars Battlefront II i Star Wars Jedi: Survivor zostały stworzone pod kierownictwem EA, ale Ubisoft zaoferuje teraz własną perspektywę rozległego uniwersum Gwiezdnych Wojen z grą wideo skupiającą się na najniższych szumowinach galaktyki, łotrach.

Star Wars Outlaws zostało zapowiedziane w zeszłym roku i opowiada o przygodach Kay Vess, łajdaczki pragnącej wytyczyć własną ścieżkę w galaktyce. Akcja gry rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z filmów Imperium kontratakuje i Powrót Jedi, oferując niezbadany dotąd scenariusz. Zamiast skupiać się na Sithach i Jedi, Star Wars Outlaws doda swój własny smak dzięki historii, która pozwoli ci zagłębić się w oryginalną historię łotra podczas odkrywania kultowych miejsc z sagi Gwiezdnych Wojen.

Gotowe do wydania

Według Ubisoft, Star Wars Outlaws osiągnęło status Gold, co oznacza tylko tyle, że jest gotowe do masowej produkcji i wydania, gdy nadejdzie wyznaczony czas. Oczywiście gra prawdopodobnie otrzyma więcej aktualizacji w celu naprawienia błędów lub dodania dodatkowej zawartości w późniejszym czasie. W końcu jest to dość ambitny projekt dla Ubisoftu, który potencjalnie może zapewnić sobie ważny przyczółek w jednej z najpopularniejszych serii gier wideo, jakie kiedykolwiek powstały.

 

 

Star Wars Outlaws pojawi się w przyszłym miesiącu z mnóstwem niespodzianek i aby być na to gotowym, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty i kupić klucz do gry Star Wars Outlaws w przedsprzedaży na PlayStation 5, Xbox Series X / S i PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare