Instant Gaming EU
 
 

Shadows of Change to nowe DLC do Total War: Warhammer III

Shadows of Change to nowe DLC do Total War: Warhammer III

Total War: Warhammer III to prawdziwe arcydzieło, które kończy jedną z najlepszych trylogii w gatunku strategii. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś fanem figurkowej gry planszowej od Games Workshop, ale jeśli nie jesteś, gra nadal zapewnia godne uwagi wrażenia z ogromnymi armiami walczącymi na śmierć i życie na polu bitwy. Nie ma znaczenia, którą z wielu frakcji dostępnych w grze wybierzesz, każda z nich oferuje unikalny sposób na przeżycie wymagającej kampanii, w której zmierzysz się z niezliczonymi wrogami. Total War: Warhammer III jest teraz jeszcze lepszy, ponieważ podstawową grę można rozszerzyć o kilka dodatków, które zawierają nowe frakcje, legendarnych lordów i nie tylko. Po wydaniu DLC Forge of the Chaos Dwarfs, deweloper Creative Assembly wprowadza nowe rozszerzenie, które jest bardziej zbliżone do Champions of Chaos.

Bój się mocy cienia

Total War: Warhammer III - Shadows of Change to nowy dodatek zawierający cztery postacie, które znacząco zmienią sposób rozgrywki. DLC zawiera trzech Legendarnych Lordów - The Changeling (Tzeentch), Jadeitowego Smoka Yuan Bo (Grand Cathay) i Matkę Ostankya (Kislev) - wraz z Legendarnym Bohaterem The Blue Scribes (Tzeentch). Zapowiedź wideo można obejrzeć poniżej.

 

 

Studio ujawniło również niektóre z nowości, jakie te postacie wprowadzą do gry pod względem rozgrywki. Changeling to zmiennokształtny stalker zdolny do kopiowania mocy i kształtu każdej legendarnej postaci, którą pokona lub z którą zawrze sojusz. Podstęp i oszustwo to jego ulubione strategie, które doprowadza do skrajności, odmawiając nawet podbijania osad. Zamiast tego może przemycić złośliwe kulty, które zapewnią jego frakcji korzyści, budując symbiotyczne lub pasożytnicze budynki. Można je wykorzystać do czerpania korzyści z przeciwników w postaci dodatkowych dochodów i zysków frakcji lub utrudniania ich postępów poprzez szerzenie korupcji i sianie spustoszenia. Ta wyjątkowa postać może również wykorzystywać swoje zmiennokształtne moce do uruchamiania planów, które ostatecznie zapewnią jej wyjątkowe nagrody, jednocześnie ingerując w plany innych frakcji.

Jeśli jesteś zwolennikiem Tzeentcha w Total War Warhammer III, będziesz mógł również dodać nowego legendarnego bohatera do swoich armii dzięki Shadows of Change. Błękitni Skrybowie to para Błękitnych Potworów, które mają dostęp do losowej listy potężnych zaklęć na początku każdej bitwy, która jest losowana ponownie za każdym razem, gdy rzucają zaklęcie. Jako słudzy boga magii, im więcej zaklęć jest rzucanych wokół nich, tym potężniejsi się stają.

To tylko wierzchołek góry lodowej tego, co Shadows of Change dodaje do gry. Już teraz możesz zamówić klucz Total War: Warhammer III - Shadows of Change na PC w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce. Creative Assembly ujawni więcej informacji na temat pozostałych dwóch Legendarnych Lordów w DLC już wkrótce, a wszystkie informacje znajdziesz w tej sekcji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare