Scorched Earth okazało się sukcesem dla ARK: Survival Ascended

Scorched Earth okazało się sukcesem dla ARK: Survival Ascended

ARK: Survival Evolved przez lata utrzymywało sporą bazę graczy, ale wydanie jej zremasterowanej wersji zwiększyło tę liczbę. ARK: Survival Ascended oferuje znacznie lepszą grafikę i szereg ulepszeń rozgrywki, które przeniosły rozgrywkę na nowy poziom, pozostawiając nienaruszonego ducha oryginalnej gry. Podobnie jak w przypadku oryginalnej gry, wydanie nowych rozszerzeń przynosi emocje i nowości, które gracze chętnie odkrywają. Tak jest również w przypadku ARK: Survival Ascended, które zostało znacznie ulepszone o dodatkową zawartość dzięki niedawnej premierze Scorched Earth.

Więcej niż się spodziewałeś

Scorched Earth została wydana jako darmowa aktualizacja dla wszystkich posiadaczy ARK: Survival Ascended i wprowadziła nowy pustynny biom do eksploracji przez graczy. Jednak nowa wersja Scorched Earth wprowadza również wiele nowości, których nie było w oryginalnej aktualizacji dla ARK: Survival Evolved.

Najbardziej godne uwagi nowości obejmują dodanie dwóch nowych dinozaurów, Fasolasuchusa i Oazaura. Pierwszy z nich jest zupełnie nowym stworzeniem, które będzie można wykorzystać jako wierzchowca, jeśli ma się wystarczające umiejętności, aby go oswoić, podczas gdy drugi był już obecny w grze jako część niezależnego DLC. Pozostałe nowości obejmują zmiany w jakości życia, dostosowanie populacji kilku rodzajów mniejszych dinozaurów oraz dodanie nowych systemów jaskiń i efektów środowiskowych.

 

 

Nowa odsłona Scorched Earth jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla fanów sandboksowego survivalu niż w przeszłości, co potwierdzają liczby. Studio Wildcard musiało nawet otworzyć dodatkowe serwery, aby zaspokoić ogromny popyt po premierze Scorched Earth.

Studio będzie nadal ulepszać ARK: Survival Ascended o dodatkową zawartość przez cały rok, jak ujawniono w oficjalnym planie rozwoju gry. Aktualizacje Aberration i The Center pojawią się w nadchodzących miesiącach, a po nich nastąpi mnóstwo innych dodatków.

Jeśli szukasz ekscytującego i wciągającego doświadczenia w świecie zdominowanym przez dinozaury, możesz w każdej chwili kupić ARK: Survival Ascended w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare