Instant Gaming EU
 
 

Rockstar ujawni Grand Theft Auto VI w przyszłym miesiącu

Rockstar ujawni Grand Theft Auto VI w przyszłym miesiącu

Po długich latach spekulacji na temat możliwej premiery i milionach graczy domagających się nowej gry z serii, Grand Theft Auto VI wreszcie staje się rzeczywistością. Rockstar Games wreszcie podało oficjalne informacje w tej sprawie i nie będziemy musieli długo czekać, aby obejrzeć pierwszy materiał wideo z gry. Według współzałożyciela studia, Sama Housera, pierwszy zwiastun nowego Grand Theft Auto ukaże się na początku grudnia. Już za kilka tygodni poznamy grę, która prawdopodobnie stanie się największą premierą w historii gier wideo.

 

 

W końcu idziemy dalej

Mówienie, że GTA V jest jedną z najpopularniejszych gier wszechczasów, jest kwestią sporną. Wszyscy to wiedzą. Gra została wydana w 2013 roku i nadal żyje i daje radę z tysiącami graczy, którzy codziennie cieszą się jej wciągającym światem. Rockstar nie przestał wydawać aktualizacji, nowości i DLC do gry przez cały ten czas.

Reakcje na słowa Sama Housera o nadchodzącym filmie z GTA VI były w przeważającej mierze pozytywne, a ogromna społeczność czeka na dodatkowe wiadomości. Krążą również plotki o możliwej oficjalnej zapowiedzi gry, która miałaby nastąpić jeszcze w tym tygodniu. Niedługo dowiemy się, czy są one prawdziwe, czy też nie.

Jakie podejście do franczyzy przyjmie Rockstar w Grand Theft Auto VI? Jakiego rodzaju grafika pojawi się w grze? Czy powrócą postacie z poprzednich gier? Lista pytań dotyczących Grand Theft Auto VI jest naprawdę duża. Miejmy nadzieję, że wkrótce uzyskamy na nie odpowiedzi. Dopóki tak się nie stanie, możesz mieć pewność, że nasza porównywarka jest narzędziem, którego potrzebujesz, aby kupić tani cdkey Grand Theft Auto VI, gdy tylko będzie dostępny.

282.73zł
GTA 6
GTA 6
  • Oficjalna strona : GTA VI
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Take 2 Interactive
  • Deweloper : Rockstar Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 2025
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare