Instant Gaming EU
 
 

Resident Evil Re: Verse został opóźniony

Resident Evil Re: Verse został opóźniony

Premiera Resident Evil Village zbliża się wielkimi krokami, gdyż została wyznaczona na 7 maja, czyli już za tydzień. W ciągu ostatnich kilku miesięcy gracze mieli okazję dowiedzieć się sporo o fabule i rozgrywce w grze, głównie dzięki kilku filmikom i kilku demom. Jak informowaliśmy niedawno tutaj, trzecie demo będzie dostępne od tego weekendu, ale nie będzie zawierało multiplayera, w tym przypadku w postaci Resident Evil Re: Verse, który był grywalny podczas osobnej bety w zeszłym tygodniu.

Dla multiplayerowej części Resident Evil Village nie podano daty premiery, a bez tej dokładności można było naturalnie przypuszczać, żeResident Evil Re: Verse ukaże się w tym samym dniu co główna gra, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzedniczki. Wygląda jednak na to, że tak się nie stanie. Rzeczywiście, oficjalna strona gry gry została zaktualizowana i można tam teraz przeczytać, że Resident Evil Re: Verse zostanie wydany "latem 2021 roku", bez żadnych dalszych szczegółów. Jest to zapewne rozczarowanie dla wszystkich graczy, którzy zostali uwiedzeni przez betę i spodziewali się, że będą mogli zagrać w Resident Evil Re: Verse 7 maja.

 

 


Kolejna istotna informacja, która pojawiła się teraz na oficjalnej stronie potwierdza, że konsole nowej generacji nie będą miały dedykowanej wersji Resident Evil Re: Verse. Jeśli grasz na Playstation 5 lub Xbox Series X/S otrzymasz dokładnie taką samą wersję jak na Playstation 4 i Xbox One. Nie podano żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących tej informacji, więc nie wiemy czy nowe wersje pojawią się później, czy po prostu nie ma tego w planach.

W każdym razie, możesz znaleźć grę w najlepszej cenie na naszej porównywarce, niezależnie od tego, czy chcesz grać w tryb multiplayer Resident Evil: Village.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare